Trott

11-15 år

11-15 år

Report
  Lag Treninger Tabell/Siste resultater Trenere/lagledere
1 SG14-1
Søn 12:00- 13:30 Nordbygdo Idrettshall
Tir 18:00- 19:30 Prestegardsskogen Kunstgras C
Tor 16:30- 18:00 Prestagardsskogen Kunstgras A

Jonas
Jonsson
(92261200)

Ellen
Tanggard
(99001141)

Rune
Eide
(97152799)
2 SJ14-1
Man 16:30- 18:00 Prestagardsskogen Kunstgras 7er
Ons 18:00- 19:30 Prestagardsskogen Kunstgras B

Isabel
Solvang Tofte
(47826086)

Linda
Petterteig
(48217931)

Anna Maria Pernilla
Selsås
(93240602)
3 SG13-1
Søn 13:30- 15:00 Nordbygdo Idrettshall (partall)
Tir 18:00- 19:30 Prestagardsskogen Kunstgras A
Tor 16:30- 18:00 Prestagardsskogen Kunstgras 7er

Jakob
Hellesfjord Kleppe
(94977751)

Andreas
Brakedal Eide
(48046641)

Irene
Strømø Kvalvik
(41638329)

Jone
Alvsvåg
(41202813)
4 SJ13-1
Søn 19:00- 20:00 Nordbygdo Idrettshall
Tir 16:30- 18:00 Prestagardsskogen Kunstgras A
Ons 18:00- 19:30 Prestagardsskogen Kunstgras A

Gro Røhne
Andersen
(92092640)

Guro
Lund
(41672757)

Per Ove
Langeland
(97043158)

Morten
Tofte
(97144726)
5 LG12-1
Søn 17:30- 19:00 Nordbygdo Idrettshall
Man 18:00- 19:30 Prestagardsskogen Kunstgras 7er
Tor 18:00- 19:30 Prestagardsskogen Kunstgras 7er

Egil
Grov
(97151407)

Egil
Grov
(97151407)

Karoline
Klippen
(47396990)

Rune
Eide
(97152799)
6 LG12-2
Søn 17:30- 19:00 Nordbygdo Idrettshall
Man 18:00- 19:30 Prestagardsskogen Kunstgras 7er
Tor 18:00- 19:30 Prestagardsskogen Kunstgras 7er

Karoline
Klippen
(47396990)

Terje
Klippen
(97059015)

Øystein
Nesse
(95472940)
7 LJ12-1
Tir 17:30- 19:00 Prestagardsskogen Kunstgras 7er
Tor 16:30- 18:00 Prestagardsskogen Kunstgras B
Lør 12:00- 14:00 Nordbygdo Idrettshall

Bernt-Christian
Simonsen
(98237785)

Bernt-Christian
Simonsen
(98237785)

Rune
Waage
(92297617)

Kari
Braathen
(97658446)

Geir
Kannelønning
(90870657)
8 LG11-1
Søn 16:00- 17:30 Nordbygdo Idrettshall
Man 16:30- 18:00 Prestegardsskogen Kunstgras C
Ons 16:30- 18:00 Prestagardsskogen Kunstgras 7er

Egil
Haugland
(46672610)

Bjarte
Urdal
(45411551)

Erlend
Thilin Gullberg
(91693197)

Svein Helge
Rong
(90085752)

Bjørnar
Hella
(46846189)
9 LG11-2
Man 16:00- 17:30 Nordbygdo Idrettshall
Man 16:30- 18:00 Prestegardsskogen Kunstgras C
Man 16:30- 18:00 Prestagardsskogen Kunstgras 7er

Børge
Østraat
(95272913)

Bjarte
Urdal
(45411551)

Børge
Østraat
(95272913)
10 LJ11-1
Ons 16:30- 18:00 Prestegardsskogen Kunstgras C
Lør 14:00- 16:00 Nordbygdo Idrettshall

Per
Ness Valvatne
(97189168)

Lars Gunnar
Nilsen
(40209848)

Roar André
Østerbøe
(99584813)

Per
Ness Valvatne
(97189168)

Håvard
Hakestad
(91783381)
11 LJ11-2
Ons 16:30- 18:00 Prestegardsskogen Kunstgras C
Lør 14:00- 16:00 Nordbygdo Idrettshall

Per
Ness Valvatne
(97189168)

Lars Gunnar
Nilsen
(40209848)

Roar André
Østerbøe
(99584813)

Håvard
Hakestad
(91783381)

Per
Ness Valvatne
(97189168)

Trott IL
Postboks 790, 5404 STORD
trott@sklbb.no

Ansvarlig Web redaktør: Geir E Aga

Bankkonto 3520.07.19237

Flest mogeleg lengst mogeleg

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift