Mastra IL

Kontakt oss

Kontakt oss
BesøksadresseVodlaveien 5, 4156 Mosterøy
Bankkonto3230 30 12183
Daglig lederMorten Robberstad
Telefon kontor, betjent alle hverdager51724572
Kontakt Daglig lederpost@mastra-il.no
StyrelederRoy Sokn Adsen
Kontakt Styrelederroy.adsen@gmail.com
Kassererkasserer@mastra-il.no
Sponsor

post@mastra-il.no

Kontakt Fotballfotball@mastra-il.no
Kontakt Håndballhandball@mastra-il.no
Kontakt Turnturn@mastra-il.no
Kontakt Utstyrutstyr@mastra-il.no
Utleie Mastrahusetshodnefjell@hotmail.com
Hjemmesidehttp://www.mastra-il.no

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift