Avaldsnes

Våre lag og trenere

Våre lag og trenere

Kontaktpersoner AIL Fotball 2019 pr. 26.02. 2019

SENIOR:

Herrer A-lag: M 5 Div.

Trener

Andreas Ulland Andersen

andreas_UA@live.no

926 83 358

Ass. trener

Mikal Hindal

mikal-hindal@live.no

412 56 614

Ass.trener

Einar Augvald Utvik

Einar.utvik@optimera.no

915 13 340

Lagleder

Terje Hindal

thind@online.no

915 58 251

Ass Lagleder

Per Haavik

phaavik@deepoceangroup.com

481 69 005

Ass.Lagleder

Thor Clausen

tcl@sdir.no

917 26 948

Herrer Rek.lag: M 7 Div.

Trener

Morten Johannessen

Jodd_89@hotmail.com

938 82 858

Lagleder

Finn Erik Andersen

finneand@gmail.com

917 56 453

Damer Avaldsnes 3: K 7-er

Trener

Line Geltzer Johansen

line-j@hotmail.com

+45 224 45 806

Lagleder

Tone Vermundsen

tonever2108@karmoyskolen.no

905 57 750

UNGDOM

Gutter 19 år:

Trener

Elias Jøsang Kerchaoui

Ejk@ail.no

905 70 106

Hjelpetrener

Lagleder

Morten Stranden

Mrs@reachsubsea.no

952 29 802

Avaldsnes/Kopervik Jenter 14 år 11-er:

Trener

Tor Kristian Hillesland

Tor.hillesland@gmail.com

991 63 485

Hjelpetrener

Lagleder

Johan Stensen

Stensen.johan@online.no

Foreldrekontakt

Avaldsnes/Kopervik Jenter 14 år 7-er:

Trener

Tor Kristian Hillesland

Tor.hillesland@gmail.com

991 63 485

Hjelpetrener

Lagleder

Johan Stensen

Stensen.johan@online.no

Foreldrekontakt

Gutter 14 år:

Trener

Øyvind Engevik

Oyvind.engevik@haugnett.no

477 06 790

Trener

Otto Trengereid

Ottotrengereid@gmail.com

947 88 480

Trener

Bjørn Egil Apeland

Bjorn.egil.apeland@vassbakk.no

971 68 617

Lagleder

Sverre Hebnes

Sverre.hebnes@haugesund.toyota.no

911 90 995

Ass.lagleder

BARN

Gutter 12 år:

Trener

Tommy Conesa

plinger83@yahoo.no

970 64 710

Trener

Petter Austevik

petter.austevik@griegseafood.com

920 94 479

Lagleder

Jakob S. Kvalevåg

jakob.kvalevag@gmail.com

916 01 813

Lagleder

Lise Lotte Austevik

lise.lotte@karmoyskolen.no

920 34 422

Gutter 10 år:

Trener

Ramon Silva

ramon.silva61@outlook.com

454 73 729

Hjelpetrener

Lagleder

Gutter 9 år Lag 1:

Trener

Heidi Lothe Hillesland

heidilothe@hotmail.com

930 48 723

Hjelpetrener

Lagleder

Gutter 9 år Lag 2:

Trener

Anders Klæhaug

anders.klahaug@haugnett.no

917 48 367

Hjelpetrener

Lagleder

Gutter 9 år Lag 3:

Trener

Trude Sofie Kvalevåg

trudesofie@hotmail.com

988 58 349

Hjelpetrener

Lagleder

Gutter 8 år:

Trener

Stian Eikesdal

stian.eikesdal@gmail.com

920 11 558

Hjelpetrener

Lagleder

Gutter 7 år:

Trener

Ole Ingvald Jensen

oleingvald@gmail.com

930 44 709

Hjelpetrener

Lagleder

Kristina Andrea Rey

missrey14@live.no

992 58 476

Jenter 12 år

Trener

Stina Alice Birkeland

stinabirk@hotmail.com

980 70 407

Lagleder

Norunn Hauge

norunnhauge@gmail.com

905 80 942

Trener

Jenter 11 år

Trener

Line Skeie Pedersen

lineskeie92@gmail.com

932 40 463

Lagleder

Stian Alexander Thime Skeie

stian.t.skeie@dupont.com

922 62 392

Trener

Jenter 9 år, Lag 1

Trener

Steffen Vikre

steffen@m-a.no

907 58 513

Hjelpetrener

Lagleder

Svein Magne Larsen

sveinmlarsen@hotmail.com

906 63 126

Jenter 9 år, Lag 2

Trener

Årstein Ekholdt Gilje

gilje81@gmail.com

412 42 232

Hjelpetrener

Lagleder

Jeanette Ekholdt Helgesen-Gilje

jeanette-1984@hotmail.com

957 39 088

Jenter 8 år Lag 1:

Trener

Line Bratthammer

lb@haugaland-industri.no

459 61 323

Hjelpetrener

Lagleder

Tina Desiree Haddeland

tina.haddeland@adecco.no

476 69 880

Jenter 8 år Lag 2:

Trener

Lene Cecilie Olsen

lene_co@hotmail.com

977 74 036

Hjelpetrener

Lagleder

Anders Holgersen

anders_holgersen@hotmail.com

992 74 635

Jenter 7 år Lag 1:

Trener

Andre Thorsen

athorsen80@hotmail.com

404 53 556

Hjelpetrener

Lagleder

Jenter 7 år Lag 2:

Trener

Cathrine J. Jørgensen

cathrine.jorgensen@hotmail.com

974 77 076

Hjelpetrener

Lagleder

"Vi gjør lokalmiljøet ditt rikere, tryggere og morsommere"


AVALDSNES IDRETTSLAG
ADR Avaldsnes idrettsenter Visnesveien 77, 4262 AVALDSNES | TLF 52843306 | EPOST ail@avaldsnes.no
www.avaldsnes.no

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift