IL Havdur

Miniavdeling

Miniavdeling

Støtteapparat inneværende sesong

Oppdatert 25.03.2019

 

 

 

 

 

MG7 (2012)

Hovedtrener

Oddbjørn Klepp

40494208

Klepp_1@hotmail.com

 

Trener

Robert Tveit

41226752

roberttveit@gmail.com

 

Oppmann

Helle Klepp

97504335

Helle_klepp@hotmail.com

MJ7 (2012)

Hovedtrener

Trond Olav Skraastad

90140110

skraastad@lyse.net

 

Trener

Ole Eriksen

92012740

ole@veldeas.no

 

 

 

 

 

MG8 (2011)

Hovedtrener

Knut Henry Rosseid

45233949

khrosseid@gmail.com

 

Trener

Sølve Byberg

90143719

solve.byberg@gmail.com

 

Oppmann

Kjetil Flood-Engebretsen

97653590

kfle@lyse.net

 

Trener

Vera Braathen

92464242

vera.hilde.braathen.78@gmail.com

 

Trener

Annette Usken Smith

 

familiensmith@gmail.com

MJ8 (2011)

Hovedtrener

Alexander Eriksen

45424765

einar_alex_4@hotmail.com

 

Trener

Tina Sele

92047956

tina_sele@hotmail.com

 

Oppmann

Veronica Stangeland

94973930

v_stangeland@hotmail.com

MG9 (2010)

Hovedtrener

Robert Tveit

41226752

roberttveit@gmail.com

 

Trener

Tone Frafjord

46392647

tbfrafjord@gmail.com

 

Trener

Gry Klingsheim Vigdel

90881797

gry.vigdel@lyse.net

 

Oppmann

Marion Klingsheim Rege

93091431

mkr@er-offshore.no

MJ9 (2010)

Hovedtrener

Kjetil Kleiven

41289966

kleiven66@hotmail.com

 

Trener

Ole Eriksen

92012740

ole@veldeas.no

 

Trener

Kalle Emanuel Ringsby

47891905

kr@norog.no

 

Oppmann

Kjersti Skei

92429818

kjerstiskei@hotmail.com

MG10 (2009)

Hovedtrener

Tarjei Bore

45427058

tarjei.bore@lyse.net

 

Trener

Tore Andersen

90102916

tore.andersen@lyse.net

 

Oppmann

Kristin Hauge

91791112

Kristinhauge81@hotmail.com

 

Trener

Espen Tjelta

92226984

espen.tjelta@lyse.net

 

Trener

Gunnar Ølberg

95056514

gunnarolb@yahoo.no

MJ10 (2009)

Hovedtrener

Robert Tveit

41226752

roberttveit@gmail.com

 

Oppmann

Siw Iren Koen

93854793

sikoen@lyse.net

MG11 (2008)

Hovedtrener

Ørjan Eriksen

95197045

orjan.eriksen@tsmaskin.no

 

Trener

Hilde Opdahl

90683097

hilde_opdahl@hotmail.com

 

Trener

Erik Paulsen

90820430

erik.paulsen@uis.no

 

Trener

Kalle Emanuel Ringsby

47891905

kr@norog.no

 

Trener

Terje Strømstad

91709984

terje@stroemstad.com

 

Oppmann

Inger Marie Dysjaland

 

inger.byberg@lyse.net

 

Lagleder

Camilla Vistnes

41293488

camilla.vistnes@lyse.net

MJ11 (2008)

Hovedtrener

Kenneth Mortveit

91837797

kenneth.mortveit@gmail.com

 

Trener

Morten Berner

91002380

morten.berner@lyse.net

 

Oppmann

Kjersti Voll

93236507

kjerstivoll@icloud.com

LG12 (2007)

Hovedtrener

Jon Thomas Bjelland

95942271

bjelland4@gmail.com

 

Trener

Pål Aune

93488709

pal.aune@lyse.no

 

Trener

Adrianus Koen

98431033

akoen@lyse.net

 

Oppmann

Heidi Hellestø

91698989

heidi.hellesto@lyse.net

LJ12 (2007)

Hovedtrener

Tone Rasmussen

95298757

tone.rasmussen@oras.no

 

Trener

Rune Haughom Reke

958 86 185

rune.reke@itservice.no

 

Oppmann

Per Kvalvåg

91831013

per.kvalvag@lyse.net

? Besøksadresse
Eikebergvegen 31, 4054 Tjelta
? Postadresse
Idrettslaget Havdur
Postboks 14, 4063 Tjelta
? Organisasjonsnummer: 983 402 445
? Kontonummer: 3206.20.59043

? Daglig leder: Anne Nygård
Tlf: 936 07 935 / E-post:
daglig_leder@havdur.no
? Leder hovedstyret: Jone Hamre
Tlf: 976 49 727 / E-post: l
eder@havdur.no
? Leder fotballgruppen: Aina Nylund
Tlf: 908 73 087 / E-post:
leder@fotball.havdur.no
? Leder håndballgruppen: Nina Nordmo

Tlf: 977 37 522 / E-post: kontakt.havdur.handball@gmail.com
? Leder Idrettsskolen: Kjersti Skei
Tlf: 924 29 818 / E-post: kjerstiskei@hotmail.com

____________________________________________________________________________________
Bli grasrotgiver til Idrettslaget Havdur du også!
Vi vil få 5% av beløpet du spiller for, og det koster deg ingenting.

Send sms Grasrotandelen 983402445 til 2020

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift