Falkeid

Lagsider

Lagsider

For å melde frå om skade, må føresatte (for dei under 18 år) eller den skadde (for dei over 18 år) logge seg inn på Gjensidige via følgjande lenke: https://www.gjensidige.no/privat/meld-skade/fotballskade


Report
  Lag Treninger Tabell/Siste resultater Trenere/lagledere
1 ADM Hovedstyret

Einar Magne
Storhaug
(95738288)

Silje Karin
Gismarvik
(90503529)

Lillian
Bakke
(91313444)

Maria
Schille
(98069800)

Gro
Sørensen
(98221500)

Bjørnar
Måleng
(98213576)
2 ADM Sportsstikkeklubben

Inger
Grottvik
(90146682)
3 ADM Sykkel

Thomas
Lønning
(45207937)

Jostein
Milje
(91135761)

Asbjørn
Bakken
(98229327)

Einar Magne
Storhaug
(95738288)
4 ADM Husstyret

Tone Marit
Eikevik
(93850010)

Janna Kringeland
Frøyland
(41215035)
5 ADM Banestyret

Kjetil
Øvstedal
(91120914)

Gjermund
Waage
(90764479)

Martin
Gismarvik
(90503529)

Silje Karin
Gismarvik
(90503529)

Jan Olav
Kvinnesland
(90145789)
6 ADM Fotballstyret

Helga Haugsnes
Borgen
(90777387)

Øystein
Odland
(99565002)

Silje Karin
Gismarvik
(90503529)

Harry
Waage
(48017951)

Daniel
Mikkelsen
(92084042)

Inger-Lise
Stokkenes
(93694461)
7 ADM Håndballstyret

Maria
Schille
(98069800)

Gro
Sørensen
(98221500)
8 ADM Allidrett

Jan Egil
Austerheim
(94839812)

Erlend
Hestvik
(97414109)

Lillian
Bakke
(91313444)
9 ADM Seniorane

Einar
Andersen
(47271012)
10 ADM Barnefotball Trener/lagleder

Gjermund
Waage
(90764479)

Odd Arne
Hemmingstad
(41161901)

Rune
Waage
(47442615)

Linda
Haga
(95295725)

Ingeborg
Egge
(93659532)

Knut
Flo
(91337557)

Henrik Ø.
Odland
(99475334)

Geir Arne
Lervik
(97763339)

Janne
Kallekodt
(92450441)

Geir
Øvernes
(46891098)

Geir
Espevik
(93034049)

Heidi
Bjørstad Tvedt
(99241444)

Trygve
Egge
(41205136)

Knut Einar
Lønning
(48017961)

Svein Ragnar
Odland
(48017957)

Kjetil
Øvstedal
(91120914)
11 ADM Undomsfotball Trener/lagleder

Daniel
Mikkelsen
(92084042)

Petter
Hareide
(90854564)

Arne
Staupe
(95248610)

Silje
Bjørkheim Erland
(97530067)

Asbjørn
Kolbeinsen
(93023778)

Janna Kringeland
Frøyland
(41215035)

Rune
Waage
(47442615)

Amalie
Vikene
(99455793)

Anne Lise
Waage
(97179304)

Johan
Tysvær
(94850166)

Torunn
Gjerde
(48051408)

Gjermund
Waage
(90764479)

Bjørnar
Måleng
(98213576)

Harry
Bokneberg
(91585581)

Tore
Nyborg
(97567379)

Tom Inge
Håland
(95804407)

Tom
Førland
(45614387)

Bjørnar
Bryningsland
(90980131)

Olav
Askeland
(90825990)

Birgitte
Åserød
(91127191)

Silje Karin
Gismarvik
(90503529)
12 ADM JR og SR Trener/lagledere

Silje Karin
Gismarvik
(90503529)
13 A-LAG-1
Man 20:00- 21:30 Tysværvåg Kunstgress 9er B
Tor 20:00- 21:30 Tysværvåg Kunstgress 9er B (odde)
Link

Øystein
Odland
(99565002)

Rolf Magne
Bakken
(95434396)

Tor
Gismarvik
(41377108)
14 REK Dommarlaget

Mikael Benjamin
Myklebust
(90951080)
15 JRD-1

Grete iren
Drilen Jøsang
(92606966)

Bodil
Egge
(98638617)

Asbjørn
Bakken
(98229327)
16 JR-1
Man 19:30- 21:00 Tysværvåg Kunstgress 9er A
Ons 19:30- 21:00 Tysværvåg Kunstgress 9er A

Tom
Førland
(45614387)

Daniel
Mikkelsen
(92084042)
17 G16-1
Man 18:30- 20:00 Tysværvåg Kunstgress 9er B
Tir 18:30- 20:00 Tysværvåg Kunstgress 9er A
Tor 17:00- 18:30 Tysværvåg Kunstgress 9er B (odde)

Tom Inge
Håland
(95804407)

Bjørn
Lindanger
(91127057)

Tore
Nyborg
(97567379)
18 G15-1
Tir 19:30- 21:00 Tysværvåg Kunstgress 9er A
Tor 17:00- 18:30 Tysværvåg Kunstgress 9er A
Tor 20:00- 21:30 Tysværvåg Kunstgress 9er A

Gjermund
Waage
(90764479)

Torunn
Gjerde
(48051408)

Bjørnar
Måleng
(98213576)

Harry
Bokneberg
(91585581)

Sindre
Bakken
(94142988)

Johan
Tysvær
(94850166)
19 J15-1
Man 17:00- 18:30 Tysværvåg Kunstgress 9er B
Tir 18:30- 20:00 Tysværvåg Kunstgress 9er B

Ruben Ljostveit
Reiersen
(91607950)

Guy
Sharp
(48004298)

Svein Arild
Susort
(91338306)

Cliff
Olaussen
(91511022)

Kjetil
Bjelland
(97157867)

Birgitte
Åserød
(91127191)

Ruben Ljostveit
Reiersen
(91607950)

Arild
Stokkenes
(90215937)

Olav
Askeland
(90825990)
20 J15 J14 og J15

Ruben Ljostveit
Reiersen
(91607950)

Ruben Ljostveit
Reiersen
(91607950)

Ruben Ljostveit
Reiersen
(91607950)

Birgitte
Åserød
(91127191)

Arild
Stokkenes
(90215937)

Olav
Askeland
(90825990)
21 DAMER-1
Tor 18:30- 20:00 Tysværvåg Kunstgress

Arne
Breivik
(97416187)

Bodil
Egge
(98638617)

Olav
Askeland
(90825990)

Asbjørn
Bakken
(98229327)

Tomine
Vikre
(48353301)
22 SG14-1

Anne Lise
Waage
(97179304)

Amalie
Vikene
(99455793)

Rune
Waage
(47442615)
23 SG13-1
Man 18:30- 20:00 Tysværvåg Kunstgress 9er A
Ons 18:30- 20:00 Tysværvåg Kunstgress 9er B

Asbjørn
Kolbeinsen
(93023778)

Arne
Staupe
(95248610)

Silje
Bjørkheim Erland
(97530067)

Janna Kringeland
Frøyland
(41215035)

Petter
Hareide
(90854564)
24 SJ13-1
Man 17:00- 18:30 Tysværvåg Kunstgress 9er A
Ons 18:30- 20:00 Tysværvåg Kunstgress 9er B

Siw Kathrin
Våbenø
(90677875)

Kenneth
Lønning
(47346484)

Ruben Ljostveit
Reiersen
(91607950)

Bjørnar
Bryningsland
(90980131)
25 LG11-1
Tir 17:00- 18:30 Tysværvåg Kunstgress 9er A (odde) (partall)
Tor 17:00- 18:30 Tysværvåg Kunstgress 9er B (odde) (partall)

Odd Arne
Hemmingstad
(41161901)

Gjermund
Waage
(90764479)
26 LJ11-1
Tir 17:00- 18:30 Tysværvåg Kunstgress 9er B (odde) (partall)
Ons 17:00- 18:30 Tysværvåg Kunstgress 9er B

Bente Kvinnesland Øvernes

(92055739)

Geir
Øvernes
(46891098)
27 MG10-1

Rune
Waage
(47442615)

Svein Ragnar
Odland
(48017957)

Kjetil
Øvstedal
(91120914)
28 MJ10-1
Tir 17:00- 18:30 Tysværvåg Kunstgress 9er B (odde) (partall)
Ons 17:00- 18:30 Tysværvåg Kunstgress 9er B (odde) (partall)

Heidi
Bjørstad Tvedt
(99241444)

Geir
Espevik
(93034049)
29 MG9-1
Tir 17:00- 18:00 Tysværvåg Kunstgress 9er A (odde)

Ingeborg
Egge
(93659532)

Linda
Haga
(95295725)
30 MJ9-1

Knut Einar
Lønning
(48017961)

Trygve
Egge
(41205136)
31 MG8-1
Ons 17:00- 18:00 Tysværvåg Kunstgress (odde)

Geir Arne
Lervik
(97763339)

Janne
Kallekodt
(92450441)

Knut
Flo
(91337557)
32 MJ8-1

Knut Einar
Lønning
(48017961)
33 MIX6-1

Tor Ivar
Hetland
(90557005)

Kontonr. Falkeid IL:3240.09.60495 (Haugesund Sparebank)

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift