Re FK

MAC'17 - Oppsett og resultater G19

MAC'17 - Oppsett og resultater G19
    20 G19 Meny Arena Cup - Lørdag 21. jan  

 

 

Innledende puljespill  
  Pulje A Pulje B   Pulje C Pulje D  
  Sandefjord BK Falk/Borre   Sande SK 1 Tønsberg FK 1  
  Flint 2 Eik 1   Stokke 2 Re FK  
  Eik 2 Holmestrand IF 2   Nøtterøy Sande SK 2  
  Nordre Sande IL Ørn 2   Tønsberg FK 2 Haugerud IF  
             
Kamp   Hjemmelag   Bortelag Resultat  
1 09:30 Sandefjord BK - Eik 2 3 - 0  
2 09:55 Flint 2 - Nordre Sande IL 2 - 1  
3 10:20 Falk/Borre - Holmestrand IF 2 5 - 3  
4 10:45 Eik 1 - Ørn 2 2 - 2  
5 11:10 Nordre Sande IL - Sandefjord BK 1 - 8  
6 11:35 Flint 2 - Eik 2 3 - 0  
7 12:00 Ørn 2 - Falk/Borre 1 - 1  
8 12:25 Eik 1 - Holmestrand IF 2 8 - 0  
9 12:50 Sandefjord BK - Flint 2 3 - 1  
10 13:15 Eik 2 - Nordre Sande IL 2 - 3  
11 13:40 Falk/Borre - Eik 1 1 - 6  
12 14:05 Holmestrand IF 2 - Ørn 2 2 - 1  
13 14:30 Sande SK 1 - Nøtterøy 3 - 1  
14 14:55 Stokke 2 - Tønsberg FK 2 1 - 1  
15 15:20 Tønsberg FK 1 - Sande SK 2 1 - 6  
16 15:45 Re FK - Haugerud IF 2 - 2  
17 16:10 Tønsberg FK 2 - Sande SK 1 0 - 3  
18 16:35 Stokke 2 - Nøtterøy 7 - 1  
19 17:00 Haugerud IF - Tønsberg FK 1 8 - 1  
20 17:25 Re FK - Sande SK 2 0 - 6  
21 17:50 Sande SK 1 - Stokke 2 1 - 4  
22 18:15 Nøtterøy - Tønsberg FK 2 2 - 4  
23 18:40 Tønsberg FK 1 - Re FK 9 - 1  
24 19:05 Sande SK 2 - Haugerud IF 10 - 0  
Slutt 19:30          
             
  G19 Meny Arena Cup - Søndag 22. jan  
  Mellomspill - lørdagens 1'er, 2'er og seedede lag  
  Pulje 1 Pulje 2   Pulje 3 Pulje 4  
  Ørn 1 Stokke 1   Flint 1 Holmestrand IF 1  
  Sandefjord BK Eik 1   Stokke 2 Sande SK 2  
  Haugerud Sande SK1   Holmestrand IF 2 Flint 2  
             
Kamp   Hjemmelag   Bortelag    
25 09:00 Ørn 1 - Haugerud IF 9 - 1  
26 09:25 Stokke 1 - Sande SK 1 2 - 0  
27 09:50 Sandefjord BK - Haugerud IF 3 - 1  
28 10:15 Eik 1 - Sande SK 1 5 - 0  
29 10:40 Sandefjord BK - Ørn 1 1 - 6  
30 11:05 Eik 1 - Stokke 1 1 - 4  
31 11:30 Flint 1 - Holmestrand IF 2 4 - 7  
32 11:55 Holmestrand IF 1 - Flint 2 3 - 1  
33 12:20 Stokke 2 - Holmestrand IF 2 3 - 0  
34 12:45 Sande SK 2 - Flint 2 5 - 2  
35 13:10 Stokke 2 - Flint 1 0 - 5  
36 13:35 Sande SK 2 - Holmestrand IF 1 5 - 4  
             
  Meny Arena Cup - Søndag  
  Sluttspill  
  Gruppe A Gruppe B   Gruppe C Gruppe D  
  Ørn 1 Stokke 1   Flint 1 Sande SK 2  
  Holmestrand IF 1 Holmestrand IF 2   Eik 1 Sandefjord BK  
             
Kamp   Hjemmelag   Bortelag    
37 14:00 Stokke 1 - Holmestrand IF 2 5 - 1  
38 14:30 Ørn 1 - Holmestrand IF 1 7 - 1  
39 15:00 Flint 1 - Eik 1 3 - 4  
40 15:30 Sande SK 2 - Sandefjord BK 2 - 6  
41 16:00 Stokke 1 - Ørn 1 4 - 3  
42 16:30 Eik 1 - Sandefjord BK 1 0  
43 17:15 Stokke 1 -

 

Eik 1

 

4 - 2  
Slutt 18:00          

 

 

Re Fotballklubb

Postboks 176

3164 Revetal

E-post: leder@refk.no

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift