Fitjar Idrettslag

Styret

Styret

Her finn de ei overordna liste over styret i FIL fotballgruppa, oppdatert 2019. 

 

Leiar:                    Magne Skumsnes         magne.skumsnes@haugnett.no 

Skrivar:                Victor Aga                       victor.aga@haugnett.no 

Økonomi:             Stein Helge Simonsen    stein@simonseninvestering.com (her sendes dommerregninger etc)

Seniorleiar:          Sondre Nesbø Aarland   sondre.aarland@hotmail.com

Ungdomsleiar:     Birte Steinsland              birtesteinsland@hotmail.com

Minileiar:              Gro Hatlevik                   grohatlevik@hotmail.com

Styremedlem:      Sigbjørg Vestbøstad       svestbo@online.no

Varamedlem:       Thomas V. Waage          thomasvwaage@gmail.com

Varamedlem:       Gunn Evy Henriksen       gunn-evy.henriksen@leroy.no

 

Om du ikkje finn rett vedkommande kan du ta kontakt med Vidar Aarskog på mail: fitjar.idrettslag@gmail.com

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift