Borre IF

Kontaktinformasjon

Kontaktinformasjon

Borre IF Hovedstyre for 2017:

Verv Navn Funksjon E-post
Styreleder Ingar Josefsen Daglig leder leder@borreif.no
Nestleder Line Hettervik Nestleder
line.hettervik2@gmail.com
Kasserer   Økonomiansvarlig post@borreif.no
Sekretær   Sekretær post@borreif.no
Styremedlem Sigurd Berger Arkivansvarlig/drift siberger@online.no
Styremedlem Tom Olsen Teknisk ansvarlig BIP tom.olsen@live.no
Styremedlem Sidsel Henriksen Paradeansvarlig/-koordinator sidsel.j.henriksen@gmail.com
       
       
Styreleder fotball Andrè Karlsen Daglig leder fotball andre.karlsen@ssn.no
Styreleder håndball Tor Bjørnsund Daglig leder håndball tor.heggernes@gmail.com
Styreleder turn Camilla Moberg Daglig leder turn cam_mob@yahoo.no
Styreleder allsport Kenneth Freitag Daglig leder allsport freitag@sf-nett.no
       
  Henning Johansen Ansvarlig politiattester henning.j@online.no
  HK Regnskap DA Regnskapsfører admin@hkrk.no

 

Borre IF - Stiftet 1933

Adresse: Postboks 722, 3196 Horten

 

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift