Langhus IL Fotball

Styret

Styret

Etter årsmøtet 2019 har styret følgende sammensetning:

 

Styreleder:       Hans Martin Larssen, hans.martin.larssen@gmail.com ,  905 30 491

Nestleder:        Inger Lise Klevset, klevset75@gmail.com , 480 22 256

Kasserer :        Inger Lise Klevset, klevset75@gmail.com , 480 22 256

Styremedlem:  Muhidin Duran , dino-d@online.no , 415 43 652

Styremedlem:  Tommy Lang ,  tommy.lang77@gmail.com , 906 88 774

Styremedlem:  Oddbjørn Teigen, oddbjorn.teigen@fd.dep.no , 901 24 763

Styremedlem:  Sturla Laupstad, sturla@laupstad.no , 462 58 801 

Styremedlem:  Kushtrim Dreshaj , kushtrim.dreshaj@gmail.com , 919 99 680 

 

----

Varamedlem:  Lene Holm , lenejo79@hotmail.com

Varamedlem:  Erlend Arnet , erlend.arnet@gmail.com

Langhus IL Fotball
Postboks 15
1403 Langhus

Org nr 996 960 927

 

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift