Holmen Hockey

Klubbledelsen

Klubbledelsen

Styret:

FunksjonNavnE-post
LederCarl Fredrik Billingtonholmen@holmenhockey.no
NestlederMarianne Engebritsenholmen@holmenhockey.no
StyremedlemKjetil Haugholmen@holmenhockey.no
StyremedlemMona Engebregtsenholmen@holmenhockey.no
StyremedlemOdd-Eirik Olsenholmen@holmenhockey.no
StyremedlemEspen Lystadholmen@holmenhockey.no
Styremedlem
Ole Polzinholmen@holmenhockey.no
VaramedlemErik Orre
VaramedlemMichael Sinding


Sportskomitee:

Kjetil Haugsport@holmenhockey.no
Marius Bjerkesport@holmenhockey.no
Espen Sæthsport@holmenhockey.no
Robert Johnsonsport@holmenhockey.no
Bjørn Ingebrigtsensport@holmenhockey.no

Lagledere:

Se under fanen Våre lag.

Øvrige roller:

MaterialforvalterEspen Lystadespen.lystad@kanvas.no
Slipemaskinene

Lars Lien

Thor Eivind Halvorsen

4161 8908

t-e-halv@frisurf.no

KafeansvarligAnn-Mari Ellefsenholmen@holmenhockey.no
ValgkomiteenHenrik Nordby
Marthe Slaatsveen
Web masterCarl Fredrik Billingtoncfb@holmenhockey.no


Styret i Holmen Ishall Drift AS:

FunksjonNavn
Styrets lederKnut Ellefsen
StyremedlemLars Lien
StyremedlemRune Ertzgaard
StyremedlemEspen Lystad

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift