Bygdø Monolitten IL

Kontakt

Kontakt

Leder Fotballgruppa
Kristin Langaker
e-mail: kristinlangaker@gmail.com
Tlf: 926 96 100

Dommeransvarlig
Huy Pham

huy.pham@multiconsult.no
Tlf:  900 19 025

Leie Klubbhuset
Jan Lunde
Tlf: 924 99 224

Leie banen
Christopher Frigaard
christopher@bmil.no

Vaktmesteroppgaver klubbhus og banedrift 
Jan Lunde
Tlf: 924 99 224
 

Lagledere for guttelag i Bygdø Monolitten fotball
Årgang Lagleder E-post Mobil
Gutter 2011 Subhash Soni  subhashsoni100ni@gmail.com 400 36 321
Gutter 2010 Vegard Sandvold vsandvold@gmail.com 48 23 94 32
Gutter 2009 Christopher Jensen          c.jensen@selmer.no 90 09 53 98
Gutter 2008 Liv Marit Lundby liv.marit.lundby@gmail.com 90 16 98 66
Gutter 2007 Elisabeth Barman Hågå elisabeth_haga@hotmail.com 91 66 22 87
Gutter 2006 Christopher Frigaard christopher@frigaard.no 92 41 31 31    
Gutter 2005 Elin Enlid elin@enlid.net 90 13 23 48
Gutter 2004 Per Olav Langaker polangaker@gmail.com 92 80 33 00
Gutter 2003 Kjetil Moen kjetil.moen@multiconsult.no 90 62 14 11
Gutter 2002      
Gutter 2001 Huy Pham huy.pham@multiconsult.no 90 01 90 25
       
Junior Glenn Gurrik ggurrik@yahoo.no 91 80 96 64
A-laget 7er Paal Henning Løkke paallokke@gmail.com 99 59 00 88
A-laget Såmund Li samund_95@hotmail.com 98 64 88 48
B-laget      
Oldboys 33 Thomas Karlsen tka@dynabyte.no 93 44 15 57
Oldboys 48-55   Dusan Gresko dusan.gresko@akersolutions.com 90 83 34 09

 

Lagledere for jentelag i Bygdø Monolitten fotball
Årgang Lagleder E-post Mobil
Jneter 2011 Martine B Malterud mbjornstadmalterud@cokecce.com 99 16 10 84
Jenter 2010       Hanne Skjeldam                            hanne.skjeldam@gmail.com  
Jenter 2009 Ann Helen Våge ahvaage@hotmail.com 90 50 27 31
Jenter 2008 Nina Ullestad ninasollien.ullestad@ude.oslo.kommune.no 47 29 55 55
Jenter 2007 Bård Brath Ingerø bbi@reitenco.no 92 83 33 34
Jenter 2006 Liv Raaum liv.raaum@if.no 93 48 09 13
Jenter 2005 Guro Sneve gurosneve@gmail.com 93 02 37 34
Jenter 2004 Gunvald Steen gunvaldsteen@hotmail.com 95 92 08 72
Jenter 2003 Elisabeth Kristine Aasebø elisakaa@hotmail.com 91 76 36 62
Jenter 2002 Truls Gundersen truls.gundersen@altia.no 95 93 53 99
Jenter 2000 Ivan Hristov hristovivan15@gmail.com 45 81 78 86

Styret i BMIL Fotball

Kristin Langaker / Intern info / Nettbutikk / Drakter / Trenerkoordinator / Camper / 926 96 100 / kristinlangaker@gmail.com

Huy Pham / Dommere /  9001 9025 / hp@multiconsult.no

Camilla Gram / Barnehagefotball & Arrangement / Oppstart 1. klasse / 98 48 18 10 / camillagram@hotmail.com

John Martin Pedesen / Baner & Anlegg / 45 90 78 60 / jmp@oxer.no

Kjetil Røe / Dugnad / kjetil.roe@gmail.com / Tlf: 900 29 921

 


Bygdø Monolitten Idrettslag

Postboks 28, Skøyen
0212 Oslo

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift