Drammens BK

Kontaktinfo

Kontaktinfo

Hovedstyret/Klubbstyret Drammens Ballklubb       

2019 - 2020

Verv

Hovedstyret

Navn

Adresse

Post nr.

Mobil tlf.

Mail adresser

Leder

 

Jorunn Tveten

Meieriveien 12 B

3023

901 49 283

jorunn.tveten@ebnett.no

Nestleder

Roar Hansen

 

30

458 18 539

roarbgood@gmail.com

Forretningsfører

Inger Helen Løkkeberg

Vingman: Tollbugt 115

3041

957 73 416

inger@vingman.no

Sekretær

 

 

 

 

 

 

Styremedlem

 

Monica Møller

Hotvetveien 45

3018

41328387

monmoller75@gmail.com

Styremedlem

Hans Martin Nakkim

 

 

48134618

hans.martin.nakkim@gmail.com

1.Vararepresentant

Tom Helgelsen

Sparavollen 71

3021

974 14 666

tohelge2@online.no

2. Vararepresentant

Erik Wilhelmsen

Solbakken 5A

3011

415 08 592

heber.wilhelmsen@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Verv Klubbstyret

Navn

Adresse

Post nr.

Mobil tlf.

Mail adresser

Leder fotball senior

Tom Styrmoe

Solbakken 31, Sande I Vestfold

3070

905 37 797

tom@okompaniet.no

Leder fotball jr.

Per Christian Aaslund

H. Wildenveys gt. 16

3022

930 96 041

adrolipc@gmail.com

Leder Bandy

Tone Skoglund

H. Hansens vei 182

3022

970 74 738

bandy@dbk.no

Leder Ski

Øystein Rognebakke

Underlia 91

3021

917 40 640

rognebakke@heras.no

Leder Allidrett

Knut-Erik Holmen

Konglefaret 2

3021

902 48 972

<keholmen@hotmail.com>,

Leder Husstyret

Julie Nålby

Øren Haveby 24

3023

907 96 078

julie@dbk.no

Leder Hyttestyret

 Eivind Sandli

Pettersvollen 15

3032

416 21 895

eivind.sandli@outlook.com

President DBK Eldres

Erik Wlhelmsen

Solbakken 5a

3011

415 08 592

heber.wilhelmsen@gmail.com

Kontrollkomite

Kjell Oddvar Røine

Thams gate 10 A

3016

913 39 147

kjelloroine@yahoo.com

Æresbevisninger

Jan Michalsen

Capjonsgt. 2

3019

404 03 113

jan@jamielektro.no

Klubbkoordinator

Ola Ekeberg Apenes

G. Wriedts gt. 5

3023

991 61 311

klubbkoordinator@dbk.no

Web ansvarlig

Harald Brinch

Betzy Kjelsbergsvei 9

3023

924 15 506

harald@brinch.biz

Daglig leder IFO

Hans Einar Ødegård

Sokkaveien 2

3018

957 94 327

Hanseinar.odegaard@gmail.com


Drammens Ballklubb
Gamborgs vei 5, 3022 Drammen
post@dbk.no

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift