Vålerenga Fotball

Klubbdommere

Klubbdommere

Vålerenga Fotball ønsker flere aktive fotballdommere - ønsker du å bli fotballdommer?

Rekrutteringsdommerkurs avholdes flere ganger i året i Oslo Fotballkrets. Normalt i januar/februar og i juli. Vålerenga Fotball dekker en gitt utstyrssum og kostnader knyttet til obligatoriske kurs for dommere som står i klubben.

For mer informasjon og innmelding ta kontakt med våre dommeransvarlig Karen Werner: karen@vif.no

Du kan også besøke Oslo Fotballkrets sine sider for mer informasjon: https://www.fotball.no/kretser/oslo/dommer/artikler/2018/rekrutteringsdommerkurs-2018/

Serie-, turnering-, cup-, og treningskamper.

Vålerenga har mange registrerte dommere som kan kontaktes og benyttes ved behov, både i serie-, cup, og treningskamper.

Liste over alle kretsdommere i Vålerenga Fotball:

NavnE-post Mob
Jørn Tysnesjrn.tysnes@yahoo.com98366270
Hicham Barrarhichambarrar@yahoo.no93693219
Fehd Elhourfehd_14@hotmail.com99853453
Vedad Kapetanovicvedad.kapetanovic@schibsted.no40602433
Jonas Virtanenvirtanen_95@hotmail.com97607161
Shadi Alzagharishadi.alzaghari@gmail.com45425516
Ardian Fetisiibro@getmail.no47376284
Alan Aalamo


Bulent Can


Terje Mollestad


Ali Hasane

alan9570@hotmail.com


canbulent96@gmail.com


terje.mollestad@egmont.com


ali-hasane@hotmail.com

93866885


41775518


95003662


46545812

Vålerenga Fotballs dommere prioriteres så langt det lar seg gjøre og dommer(e) blir primært satt opp etter sitt nivå fra 2018-sesongen. Ellers benyttes andre dommere i Oslo Fotballkrets/NFF der det er behov.

Her kan du søke opp ledige kretsdommere i Oslo: https://www.fotball.no/fotballdata/finn-ledige-dommere/

Klubbdommere:

Yngre klubbdommere kan benyttes i barnefotballen. Se vedlegg for kontaktinfo.
Alle dommere skal honoreres etter NFFs reglement og lagene skal motta kvittering for betaling av dommere. I turnering-, cup-, og treningskamper kan egne satser avtales.

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift