Viking FK

Kontaktpersoner

Kontaktpersoner

                               

                                            

                                        KONTAKTPERSONER

Vikinghuset i Steingt 100, Eiganes, er Viking FK  barne - og ungdomsavdelingens tilholdsted.

Se under Om Viking  for Viking FK styre, fakturaadresse, m.m.

  • Adm.lederjop@viking-fk.no
  • Daglig leder: stine@viking-fk.no
  • Driftsleder, bane, anlegg , Vikinghallen og Vikinghuset  og materialforvalter: petter@viking-fk.no Mobil: 950 34 599

Utviklingslag jenter og Damelaget:

  • J 14 år: kontakt; vebjorn@viking-fk.no
  • J 17 år: kontakt vebjorn@viking-fk.no
  • Rekruttlag 4.div vebjorn@viking-fk.no
  • Damelaget, 2..div. 2019:  helgeaune@hotmail.com

Sportslig leder jente utvikling 13-19

Christer Corneliussen:

Mobil: 476 31 942

Epost: christercor@gmail.com

 

Utviklingsleder gutt :

  • Mats Ullereng: mats@viking-fk.no

Utviklingsgrupper, gutter:

  • UG G 2007: Pål-Stian Eriksen : pal.stian.eriksen@viking-fk.no
  • UG G 2008:  Bård Finnesand: bard@viking-fk.no

Utviklingslag Gutt ( elite )

  • G 13 år: Xavier Mondragao: xavier@viking-fk.no
  • G 14 år: Madiou Konate: madiou@viking-fk.no
  • G 15 år:Marius T. Kloster: Marius@viking-fk.no
  • G 16 år: Manu Hervez: manu@viking-fk.no
  • G jr/rekrutt  år:  Espen Andersen: espen@viking-fk.no   og Thomas Pereira thomas@viking-fk.no
  •  

 

  • Dommeransvarlig: jop@viking-fk.no
  • Rekrutteringsansvarlig: stine@viking-fk.no
  • Fair Play ansvarlig: Finn Lea finn.lea@stavanger.kommune.no
  • Treneransvarlig:pal.stian.eriksen@viking-fk.no
  • Barneidrettsbestemmelser ansvarlig: stine@viking-fk.no

 

2016©Viking FK, Ansvarlig Redaktør: Rune Bertelsen og Lars Kalvig
Kopiering
 av innhold er ikke tillatt uten avtale med Viking FK

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift