Match Overview

50 items found, displaying all items.1
GameNo GameDate GameTime TournamentClassName GroupName HomeTeamName AwayTeamName LocationName Result RefereeName RefereeAssistant1Name RefereeAssistant2Name RefereeAssistantOfficiaName GameInfo
7 09.02.2010 18:00 A-lag Gruppe 1 SK Vedavåg Karmøy Djerv 1919 9-1
55 04.02.2010 19:00 A-lag Gruppe 2 Avaldsnes Trott IL 8-4
3 29.01.2010 19:00 A-lag Gruppe 1 Vard Haugesund 2 Torvastad 7-1
48 24.03.2009 19:30 A-lag VC10 Vinner #45 Vinner #46 6-2 SEMI-FIN
77 11.03.2010 19:00 A-lag Gruppe 2 Nord Trott IL 6-2
56 05.02.2010 19:00 A-lag Gruppe 2 Stegaberg IL Solid 5-3
19 12.03.2010 19:00 A-lag Gruppe 1 FK Haugesund 2 Djerv 1919 5-3
51 02.02.2010 19:00 A-lag Gruppe 2 Solid Avaldsnes 4-5
73 04.03.2010 18:00 A-lag Gruppe 2 Skjold IL Solid 4-3
66 18.02.2010 19:30 A-lag Gruppe 2 Bremnes IL Solid 4-2
75 11.03.2010 19:45 A-lag Gruppe 2 Bremnes IL Avaldsnes 4-1
43 23.03.2010 19:30 A-lag VC10 Vedavåg Stegaberg 4-1 KVART-FIN
54 28.01.2010 19:00 A-lag Gruppe 2 Skjold IL Nord 3-2
61 12.02.2010 19:00 A-lag Gruppe 2 Solid Nord 3-2
21 11.03.2010 19:00 A-lag Gruppe 1 Vard Haugesund 2 SK Vedavåg Karmøy 3-2
20 11.03.2010 19:00 A-lag Gruppe 1 Åkra IL Torvastad 3-2
60 13.03.0010 14:00 A-lag Gruppe 2 Skjold IL Trott IL 3-1 Utsatt
9 11.02.2010 19:00 A-lag Gruppe 1 Haugar FK Haugesund 2 3-1
13 23.02.2010 19:00 A-lag Gruppe 1 Torvastad Djerv 1919 3-1
14 24.02.2010 19:00 A-lag Gruppe 1 Haugar Vard Haugesund 2 3-1
18 05.03.2010 19:00 A-lag Gruppe 1 SK Vedavåg Karmøy Åkra IL 3-1
72 18.03.2010 19:30 A-lag Gruppe 2 Bremnes IL Nord 3-0
45 18.03.2010 19:30 A-lag VC10 Skjold Åkra 3-0 KVART-FIN
12 18.02.2010 19:00 A-lag Gruppe 1 Åkra IL Haugar 2-7
63 19.02.2010 19:00 A-lag Gruppe 2 Avaldsnes Skjold IL 2-6
15 25.02.2010 19:00 A-lag Gruppe 1 FK Haugesund 2 SK Vedavåg Karmøy 2-4
4 05.02.2010 19:00 A-lag Gruppe 1 Djerv 1919 Åkra IL 2-3
16 04.03.2010 19:00 A-lag Gruppe 1 Djerv 1919 Haugar 2-3
78 12.03.2010 18:00 A-lag Gruppe 2 Skjold IL Stegaberg IL Grinde Kunstgress 2-2
52 20.03.2010 13:00 A-lag Gruppe 2 Trott IL Bremnes IL 2-2 Utsatt
5 19:00 A-lag Gruppe 1 FK Haugesund 2 Vard Haugesund 2 2-1 Utsatt
6 05.02.2010 19:00 A-lag Gruppe 1 Haugar Torvastad 2-1
10 18.02.2010 19:00 A-lag Gruppe 1 Djerv 1919 Vard Haugesund 2 2-1
69 15.03.2010 19:30 A-lag Gruppe 2 Stegaberg IL Bremnes IL 1-8
47 26.03.2009 19:00 A-lag VC10 Vinner #43 Vinner #44 1-7 SEMI-FIN
11 19:00 A-lag Gruppe 1 Torvastad SK Vedavåg Karmøy 1-5 Utsatt
59 12.02.2010 19:00 A-lag Gruppe 2 Stegaberg IL Avaldsnes 1-5
1 28.01.2010 19:00 A-lag Gruppe 1 Åkra IL FK Haugesund 2 1-4
67 01.03.2010 19:00 A-lag Gruppe 2 Nord Avaldsnes 1-4 Spilles på Avaldsnes
70 26.02.2010 19:00 A-lag Gruppe 2 Solid Trott IL 1-2
46 22.03.2010 20:00 A-lag VC10 Haugar Avaldsnes 1-2 KVART-FIN
74 04.03.2010 18:00 A-lag Gruppe 2 Trott IL Stegaberg IL 1-1
2 29.01.2010 18:00 A-lag Gruppe 1 SK Vedavåg Karmøy Haugar 1-0
44 23.03.2010 20:00 A-lag VC10 Bremnes FKH 2 0-4 1 GR 1. 4 GR 2.
57 05.02.2010 19:00 A-lag Gruppe 2 Bremnes IL Skjold IL 0-2 Spilles Torvestad
8 11.02.2010 19:00 A-lag Gruppe 1 Vard Haugesund 2 Åkra IL 0-2
17 05.03.2010 19:00 A-lag Gruppe 1 Torvastad FK Haugesund 2 0-2
64 08.03.2010 18:00 A-lag Gruppe 2 Nord Stegaberg IL 0-1 Nord kan ikke stille
50 29.03.2010 17:30 A-lag VC10 Taper #48 Taper #47 Grinde Kunstgress BFIN
49 29.03.2010 19:30 A-lag VC10 Vinner #48 Vinner #47 Grinde Kunstgress FIN