Spoortz AS

Info om avsluttende kamper
25.02|Seriespill og kvartfinaler
Kontaktpersoner for Kvia Serien
17.01 | Endringer og kampresultater
Kontakt person motstanderlag
17.01 | Hvordan finne en kontaktperson for lag.
Next Matches
Match# Date Time Home Team Away Team Venue Result
769  (FIN) 27.03  19:00  Bjerkreim IL J15 Austrått IL J15-1 Loen 2    
766  (FIN) 28.03  17:30  Staal Jørpeland J15 Sandnes Ulf J15-1 Loen 1    
800  (SEMI-FIN ny) 28.03  18:30  Staal Jørpeland J14-1 Brodd FK J14 Midgjord Kunstgress   
808  (SEMI-FIN) 30.03  11:00  Bogafjell IL G13-1 Forus & Gausel IL G13-1 Loen 2    
807  (SEMI-FIN) 30.03  11:00  Brodd FK G13-1 Staal Jørpeland G13-1 Loen 1    
703  (SEMI-FIN) 30.03  13:00  Sola FK G13-1 Lye IL G13-1 Loen 1    
704  (SEMI-FIN) 30.03  13:00  Ganddal IL G13-1 Madla G13-1 Loen 2    
724  (SEMI-FIN) 30.03  15:00  Finnøy IL G14-1 Bryne FK G14 Loen 1    
725  (SEMI-FIN) 30.03  15:00  Vardeneset BK G14-1 Staal Jørpeland G14 Loen 2    
717  (SEMI-FIN) 30.03  15:30  Fk Vidar G14-1 Hundvåg FK G14-1 Lassa Kunstgress   
Last Results
Match# Date Time Home Team Away Team Venue Result
803  (KVART-FIN ,på Midjord.) 26.03  18:40  Brodd FK G13-1 Lura IL G13-1 Heimelagets bane  9-0
759  (SEMI-FIN ny Goa kunstgress) 26.03  18:30  Randaberg IL J13-1 Hinna FK J13-1 Heimelagets bane  2-3
752  (SEMI-FIN) 26.03  17:30  Sandnes Ulf J13-1 KFUM Stavanger J13-1 Lassa Kunstgress  5-2
701  (KVART-FIN) 26.03  17:15  Ganddal IL G13-1 Austrått IL G13-1 Heimelagets bane  4-0
786  (SEMI-FIN) 25.03  20:00  Sandved IL A-LAG Havørn FK A-LAG Heimelagets bane  5-1
794  (SEMI-FIN) 25.03  19:00  Vigrestad IK A-Lag Nærbø IL BLAG- Heimelagets bane  4-1
762  (SEMI-FIN, JåttåvågenTreningsbanen til Viking, gressbanen ved siden av hjemmebanen til Viking) 25.03  17:30  Randaberg IL J14-1 Hinna FK J14-1 Heimelagets bane  2-0
772  (FIN ny) 24.03  19:30  FK Vidar J17 Bogafjell IL J17-1 Loen 1   7-2
742  (SEMI-FIN) 24.03  17:30  Ålgård FK G16-1 Voll IL G16-1* Loen 2   1-1
776  (FIN, ny dato) 24.03  17:30  Hinna FK J19 Randaberg IL J19-1 Loen 1   0-2
Kampoversikt: Liste | Grafisk
Last Results
Match# Date Time Home Team Away Team Venue Result
803  (KVART-FIN ,på Midjord.) 26.03  18:40  Brodd FK G13-1 Lura IL G13-1 Heimelagets bane  9-0
759  (SEMI-FIN ny Goa kunstgress) 26.03  18:30  Randaberg IL J13-1 Hinna FK J13-1 Heimelagets bane  2-3
752  (SEMI-FIN) 26.03  17:30  Sandnes Ulf J13-1 KFUM Stavanger J13-1 Lassa Kunstgress  5-2
701  (KVART-FIN) 26.03  17:15  Ganddal IL G13-1 Austrått IL G13-1 Heimelagets bane  4-0
786  (SEMI-FIN) 25.03  20:00  Sandved IL A-LAG Havørn FK A-LAG Heimelagets bane  5-1
794  (SEMI-FIN) 25.03  19:00  Vigrestad IK A-Lag Nærbø IL BLAG- Heimelagets bane  4-1
762  (SEMI-FIN, JåttåvågenTreningsbanen til Viking, gressbanen ved siden av hjemmebanen til Viking) 25.03  17:30  Randaberg IL J14-1 Hinna FK J14-1 Heimelagets bane  2-0
772  (FIN ny) 24.03  19:30  FK Vidar J17 Bogafjell IL J17-1 Loen 1   7-2
742  (SEMI-FIN) 24.03  17:30  Ålgård FK G16-1 Voll IL G16-1* Loen 2   1-1
776  (FIN, ny dato) 24.03  17:30  Hinna FK J19 Randaberg IL J19-1 Loen 1   0-2
G13
P1 P2 P3 P4
P5 P6 P7 P8
P9 P10 A sluttspill B sluttspill
G14
P1 P2 P3 P4
P5 P6 P7 A sluttspill
B sluttspill
G15
P1 P2 P3 P4
P5 P6 A sluttspill B sluttspill
G16
P1 P2 P3 P4
P5 A sluttspill B sluttspill
K.Senior
P1 P2 A sluttspill B sluttspill
M.JR/Sen.
P1 P2 P3 P4
P5 P6 A sluttspill B sluttspill
J13
P1 P2 P3 P4
A sluttspill B sluttspill
J14
P1 P2 P3 P4
A sluttspill B sluttspill
J15
P1 P2 P3 A sluttspill
B sluttspill
J17
P1 P2 P3 A sluttspill
B sluttspill
K.Junior
P1 A sluttspill B sluttspill

 

Turneringsverktøyet er utviklet av Spoortz AS