Tine Fotballskule 2019

I år blir det fotballskule på Hald stadion 26. - 28. juni Vi i Sund Sportsklubb ser fram til 3 kjekke dager med masse aktivitet på banen.

Trafikalt grunnkurs

Førerkortsentralen Sotra AS skal ha fleire trafikale grunnkurs framover våren/sommaren. Spesialpris for Sund Sportsklubb sine medlemmer er kr.2700,- inkludert mørkekjøring!

Bli Grasrotgiver i dag! Støtt Sund Spoertsklubb

Grasrotandelen er ei ordning som gjer det muleg for spelarar hos Norsk Tipping å gje 7 prosent av spelarinnsatsen direkte til eit lag eller ein forening.

Treningstider kunstgress 2019

Her kjem oversikt over treningstider 2019

OBS! Årsmøtet er utsatt til torsdag 7/3 kl.19

Personkabalen er ikkje heilt i boks og om du har lyst å være med i styret så gi ein lyd til nokon i styret.

Februarkampanje hos Sotra Bruk

Ny varer til kampanjepris for medlemmar i Sund Sportsklubb, februar 2019

Ny sponsor - Sprek og blid Sotra

Sprek og blid Sotra og Sund sportsklubb har inngått ei treårig sponsoravtale.

Takk for dugnadsinnsatsen!

Sund sportsklubb takkar alle frivillege for dugnadsinnsats i Vestlandshallen under årets SR-Bank cup i helga som var.

Dato Hjemmelag Bortelag Res
21.05 Follese/Hetlevik Sund G13-1
23.05 Sund G14-1 Fyllingsdalen 2
23.05 Sund G16-1 Vestsiden-Askøy 2
25.05 Sund SK Osterøy
28.05 Sund G15-1 Olsvik
19.05 Loddefjord Sund SK 2-4
19.05 Vestsiden-Askøy Sund G15-1
19.05 Eidsvåg Sund/Skogsvåg Kvinner Senior A 0-7
16.05 Norheimsund /Øystese Sund G16-1
16.05 Sotra 2 Sund G14-1 2-5

Besøk våre lagsider

Komplett app for medlem, foresatt, trener/lagleder og klubb

Påmelding til aktiviteter, kommunikasjon, medlemsbetaling, medlemskort, sponsortilbud og mye mer!

LAST NED GRATIS:
4 div. Menn avd. 01
# Lag K D P
1 Tertnes 5 8 11
2 Gneist 5 7 11
3 Loddefjord 6 4 11
4 Åsane 2 5 16 10
5 Arna-Bjørnar 5 4 10
6 Fyllingsdalen 2 6 -2 9
7 Bjarg 6 -2 9
8 Smørås 5 -1 5
9 Flaktveit 5 -4 4
10 Osterøy 5 -4 4
11 Sund 6 -7 4
12 Vestsiden-Askøy 5 -19 0
Siste synk: 08:39
5 div. Kvinner avd. 02
# Lag K D P
1 Vestsiden-Askøy 2 4 11 12
2 Loddefjord 2 5 5 10
3 Smørås 3 11 6
4 Stord 2 2 8 6
5 Sund /Skogsvåg 4 3 6
6 Skjergard /Nordre Fjell 5 -7 6
7 Trio 5 -4 5
8 Sædalen /Kringlebotn/Kalandseid 3 -4 4
9 Baune 5 -2 3
10 Østsiden Askøy 4 -6 3
11 Eidsvåg 4 -15 1
12 Åsane 3 0 0 0
Siste synk: 14:22
G19 2 div. avd. 01
# Lag K D P
1 Sotra 5 18 15
2 Os 5 21 12
3 Vadmyra 4 12 12
4 Åsane 2 4 2 9
5 Olsvik 3 2 6
6 Hetlevik /Askøy FK/Follese 2 4 -11 6
7 Sund /Skogsvåg/Telavåg 5 0 3
8 Vestsiden-Askøy 4 -4 3
9 Smørås 5 -6 3
10 Skjergard /Nordre Fjell 5 -14 3
11 Varegg 2 4 -20 0
12 Lysekloster /Nore Neset 0 0 0
Siste synk: 08:39
G16 3 div. avd. 03
# Lag K D P
1 Bønes 6 19 15
2 Sund /Skogsvåg/Telavåg 4 15 12
3 Harding 4 14 9
4 Bjarg 2 4 9 9
5 Gneist 2 5 11 7
6 Askøy FK /Hetlevik/Follese 2 4 4 6
7 Loddefjord 2 3 9 4
8 Nordre Fjell 9-er 4 -12 3
9 Vestsiden-Askøy 2 4 -21 0
10 Strandebarm /Strand-Ulv 6 -48 0
11 Austevoll 2 0 0 0
12 Norheimsund /Øystese 0 0 0
Siste synk: 14:22
G15 2 div. avd. 03
# Lag K D P
1 Sund/Skogsvåg/Telavåg 2 26 6
2 Olsvik /Kjøkkelvik 1 11 3
3 Follese /Askøy FK/Hetlevik 2 1 8 3
4 Lyngbø 1 1 3
5 Sandviken 2 -8 0
6 Nordre Fjell 1 -11 0
7 Nordsiden-Askøy 2 -27 0
8 Vestsiden-Askøy 0 0 0
9 Øystese 2 0 0 0
Siste synk: 14:22
G14 2 div. avd. 04
# Lag K D P
1 Vadmyra /Mathopen 6 29 18
2 Sund/Skogsvåg/Telavåg 6 40 15
3 Loddefjord 2 5 6 10
4 Nymark 2 6 -7 8
5 Bønes 6 3 7
6 Lyngbø 5 0 7
7 Sotra 2 5 10 6
8 Kjøkkelvik 6 -22 6
9 Skjergard 6 -16 5
10 Fyllingsdalen 2 5 -6 4
11 Olsvik 6 -37 3
Siste synk: 08:39
G13 2 div. avd. 05
# Lag K D P
1 Follese/Hetlevik 5 22 13
2 Vadmyra 6 2 12
3 Østsiden Askøy 2 5 0 12
4 Fana 4 7 13 10
5 Vestsiden-Askøy 1 5 3 9
6 Askøy FK 5 1 7
7 Sædalen 2 7 -6 7
8 Frøya 2 6 -7 7
9 Sotra 2 6 -3 6
10 Nest-Sotra 2 6 -16 6
11 Sund/Skogsvåg/Telavåg 6 -9 3
Siste synk: 14:22
21.05 18:30 Follese kunstgress 2 B
Follese/Hetlevik - Sund G13-1
23.05 18:30 Hald Stadion H
Sund G14-1 - Fyllingsdalen 2
23.05 20:00 Hald Stadion H
Sund G16-1 - Vestsiden-Askøy 2
25.05 15:00 Hald Stadion H
Sund SK - Osterøy
28.05 18:30 Skogsvåg Kunstgras H
Sund G15-1 - Olsvik
19.05 18:00 Alvøen kunstgress B  
Loddefjord - Sund SK 2-4  
19.05 16:00 Ravnanger kunstgress B  
Vestsiden-Askøy - Sund G15-1  
19.05 16:00 Eidsvåg idrettsplass B  
Eidsvåg - Sund/Skogsvåg Kvinner Senior A 0-7  
16.05 20:00 Norheimsund stadion kunstgress B  
Norheimsund /Øystese - Sund G16-1  
16.05 20:00 Straume Stadion B  
Sotra 2 - Sund G14-1 2-5  

Kontingent status

 
Kontingent fotball 2019
Har DU glemt å betale??
Ubetalt beløp: 104300
Ubetalt antall: 68
Betalt beløp: 153835
Betalt antall: 106