Dato Hjemmelag Bortelag Res
24.03 Vigør Pors
27.03 Vigør G13-1 Gimletroll 1
27.03 Vindbjart 1 Vigør G14-1
27.03 Vigør G15-1 Randesund 1
30.03 Express Vigør
14.02 Vigør G16-1 Jerv 2-3

Besøk våre lagsider

4 div menn
# Lag K D P
1 Arendal 2 0 0 0
2 Express 0 0 0
3 Farsund 0 0 0
4 Flekkefjord 0 0 0
5 Fløy-Flekkerøy 2 0 0 0
6 Hisøy 0 0 0
7 Jerv 2 0 0 0
8 Kvinesdal 0 0 0
9 Lyngdal 0 0 0
10 Randesund 0 0 0
11 Søgne 0 0 0
12 Tveit 0 0 0
13 Vigør 0 0 0
14 Våg 0 0 0
Siste synk: 04:02
Gutter 19 1. div. vår
# Lag K D P
1 Flekkefjord 1 0 0 0
2 Arendal 0 0 0
3 Donn 0 0 0
4 Fløy-Flekkerøy 0 0 0
5 Hisøy 1 0 0 0
6 Hånes 0 0 0
7 Lyngdal 0 0 0
8 Mandalskameratene 0 0 0
9 Randesund 1 0 0 0
10 Søgne 1 0 0 0
11 Trauma 0 0 0
12 Vigør 1 0 0 0
13 Vindbjart 0 0 0
14 Våg 0 0 0
Siste synk: 09:41
Gutter 19 2 div. avd. 2 vår
# Lag K D P
1 Gimletroll 0 0 0
2 Greipstad 0 0 0
3 Randesund 2 0 0 0
4 Randesund 3 0 0 0
5 Vigør 2 0 0 0
6 Våg 2 0 0 0
Siste synk: 09:41
NM G19 Telenor Cup kvalifisering
# Lag K D P
1 Arendal Arendal 1 7 3
2 Donn 2 3 3
3 Flekkefjord 1 7 3
4 Fløy-Flekkerøy 1 4 3
5 Gimletroll 1 -3 0
6 Grane Arendal 2 -4 3
7 Hisøy 1 1 3
8 Hånes 1 -5 0
9 Just 1 -7 0
10 Lyngdal 0 0 0
11 Randesund 1 0 0 0
12 Start 1 0 0 0
13 Søgne 1 1 5 3
14 Trauma 2 2 3
15 Vigør 1 0 0 0
16 Vindbjart 1 4 3
17 Våg 0 0 0
18 Birkenes 1 -3 0
19 Kvinesdal 1 -4 0
20 Mandalskameratene 1 -7 0
Siste synk: 09:41
Gutter 16 1. div avd. 1 vår
# Lag K D P
1 Flekkefjord 0 0 0
2 Fløy-Flekkerøy 0 0 0
3 Grane Arendal 0 0 0
4 Jerv 1 0 0 0
5 Kvinesdal 0 0 0
6 Lyngdal 0 0 0
7 Mandalskameratene 0 0 0
8 Randesund 1 0 0 0
9 Vigør 1 0 0 0
10 Våg 0 0 0
Siste synk: 09:41
Gutter 16 2 div. avd. 2 vår
# Lag K D P
1 Greipstad 1 0 0 0
2 Greipstad 2 0 0 0
3 Hånes 0 0 0
4 Just /Gimletroll 0 0 0
5 Otra 7er 0 0 0
6 Randesund 2 0 0 0
7 Torridal 0 0 0
8 Vigør 2 0 0 0
9 Våg 2 0 0 0
10 Våg 3 0 0 0
Siste synk: 09:41
NM G16 Telenor Cup kvalifisering
# Lag K D P
1 Flekkefjord 0 0 0
2 Gimletroll 0 0 0
3 Grane Arendal 1 -2 0
4 Jerv 1 1 3
5 Just 2 -5 3
6 Kvinesdal 0 0 0
7 Lyngdal 0 0 0
8 Randesund 1 10 3
9 Start 1 2 3
10 Vigør 1 -1 0
11 Våg 1 2 3
12 Lillesand 1 -5 0
13 Mandalskameratene 1 -2 0
Siste synk: 09:41
Gutter 15 1. div. avd. 1 vår
# Lag K D P
1 Donn 0 0 0
2 Grane Arendal 0 0 0
3 Mandalskameratene 0 0 0
4 Randesund 1 0 0 0
5 Vigør 1 0 0 0
6 Vindbjart 1 0 0 0
7 Våg 0 0 0
Siste synk: 09:41
Gutter 14 1. div. vår
# Lag K D P
1 Donn 0 0 0
2 Gimletroll 1 0 0 0
3 Grane Arendal 0 0 0
4 Jerv 0 0 0
5 Lyngdal 0 0 0
6 Randesund 1 0 0 0
7 Trauma/Sørfjell 0 0 0
8 Vigør 1 0 0 0
9 Vindbjart 1 0 0 0
10 Våg 0 0 0
11 Risør 0 0 0
Siste synk: 09:41
Gutter 14 2. div. avd. 3 vår
# Lag K D P
1 Birkenes 0 0 0
2 Jerv 3 0 0 0
3 Lillesand 0 0 0
4 Randesund 2 0 0 0
5 Tveit 0 0 0
6 Vigør 2 0 0 0
Siste synk: 09:41
G13 7er vår
# Lag K D P
1 Framsteg 7er 0 0 0
2 Høvdingen 7er 0 0 0
3 Søgne 3 7er 0 0 0
4 Torden IL 7er 0 0 0
5 Vigør 5 7er 0 0 0
6 Vindbjart 3 7er 0 0 0
Siste synk: 09:41
Gutter 13 1 div vår
# Lag K D P
1 Donn 1 0 0 0
2 Express 1 0 0 0
3 Flekkefjord 1 0 0 0
4 Gimletroll 1 0 0 0
5 Lyngdal 1 0 0 0
6 Mandalskameratene 1 0 0 0
7 Randesund 1 0 0 0
8 Randesund 2 0 0 0
9 Randesund 3 0 0 0
10 Søgne 1 0 0 0
11 Trauma 0 0 0
12 Vigør 1 0 0 0
13 Vindbjart 1 0 0 0
14 Våg 1 0 0 0
Siste synk: 09:41
Gutter 13 2 div avd 3 vår
# Lag K D P
1 Donn 3 0 0 0
2 Donn 4 0 0 0
3 Gimletroll 3 0 0 0
4 Greipstad 0 0 0
5 Hånes 0 0 0
6 Randesund 5 0 0 0
7 Søgne 2 0 0 0
8 Vigør 2 0 0 0
9 Våg 2 0 0 0
10 Øvrebø 0 0 0
Siste synk: 09:41
Gutter 13 2 div avd 4 vår
# Lag K D P
1 Donn 2 0 0 0
2 Fløy-Flekkerøy 0 0 0
3 Gimletroll 2 0 0 0
4 Randesund 4 0 0 0
5 Torridal 0 0 0
6 Tveit 0 0 0
7 Vigør 3 0 0 0
8 Vigør 4 0 0 0
9 Vindbjart 2 0 0 0
10 Våg 3 0 0 0
Siste synk: 09:41
Jenter 13 avd 2 vår
# Lag K D P
1 Randesund 2 7er 0 0 0
2 Donn 1 0 0 0
3 Flekkefjord 1 0 0 0
4 Flekkefjord 2 0 0 0
5 Fløy-Flekkerøy 0 0 0
6 Gimletroll 2 0 0 0
7 Kvinesdal 0 0 0
8 Lyngdal 0 0 0
9 Mandalskameratene 0 0 0
10 Søgne 0 0 0
11 Vigør 0 0 0
12 Vindbjart 1 0 0 0
13 Våg 0 0 0
Siste synk: 09:41
24.03 15:00 Hellemyr Kunstgress H
Vigør - Pors
27.03 19:00 Hellemyr Kunstgress H
Vigør G13-1 - Gimletroll 1
27.03 19:30 Moseidmoen +Bankkunstgress B
Vindbjart 1 - Vigør G14-1
27.03 20:15 Hellemyr Kunstgress H
Vigør G15-1 - Randesund 1
30.03 15:00 OSM Kunstgress B
Express - Vigør
14.02 19:30 Levermyr kunstgress H  
Vigør G16-1 - Jerv 2-3  
Spiller Alder Kamper Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift