Informasjon - Elite fotballskole 15.-17.februar

Her er tidsplan og gruppeinndeling.

Velkommen til Viking FK Elite fotballskole 15.-17. Februar 2019

 

Sted: Vikinghallen

Vi gleder oss til årets andre elitefotballskole. En fotbalhelg innendørs med lære og treningsivrige spillere, er noe av det vi trives aller best med.  Vi er heldige som har Vikinghallen som vår treningsarena.

 

Tema:

Angrepsspill.

Spillerne deles inn i 8 grupper. Gruppe 1-4 starter først. Se under for hvilken gruppe din spiller er i.

Tidsplan for gruppe 1-4

Fredag:

Oppmøte 16.00

Trening: 16.30

Slutt: 17.45

Lørdag:

Oppmøte: 11.30

Trening: 12.00-13.30

Mat og pause: 13.30-15.00

Trening: 15.00-16.30

Slutt 16.30

Søndag:

Oppmøte: 9.30

Trening: 10.00-11.30

Mat og pause: 11.30-13.00

Trening: 13.00-14.30

 

Tidsplan for gruppe 5-7

Fredag:

Oppmøte 17.15

Trening: 17.45

Slutt 19.00

 

Lørdag

Oppmøte 13.00

Trening: 13.30-15.00

Mat og pause: 15.00-16.30

Trening: 16.30-18.00

Slutt 18.00

Søndag

Oppmøte 11.00

Trening: 11.30-13.00

Mat og pause: 13.00-14.30

Trening: 14.30-16.00

Slutt 16.00

Trenerteam:

Trenerteamet består av Vikings ansatte trenere, som jobber i Vikings utviklingsavdeling. I tillegg har vi med yngre trenere/assistenter, som alle har jobbet eller jobber på Vikings Fotballfritidsordning

Mat:

Fredag: Frukt

Lørdag: Varm mat

Søndag: Brødmåltid med frukt og grønt.

Det er ikke lov med søtsaker eller brus.

Det er glutenfrie og laktosefrie alternativer.

Ha med:

Vannflaske og leggskinn.

 

GRUPPE 1     GRUPPE 2                 
Harald EmilNicolaisenHana il 2010  Aksel Olausson TveitÅlgård 2008              
Christian JohnsenHana IL2009  Brede SmåmoVardeneset2008              
EmilianOlsen-RønsbergSk Jarl2009  Carsten Solem EllingsenVardeneset BK2008              
JoarHalsneStaal Jørpeland2009  Daniel BirkedalStavanger2008              
JohanVagleVarhaug IL2009  FilipHalvorsenVarhaug il2008              
Jonas RavnåsLundbakkMiL2009  FilipStokkaKlepp2008              
MarkusBarkaVBK2009  FredrikOsmundsenHundvåg 2008              
MatheoAdjemiJarl2009  FREDRIK SælandVBK2008              
Max MontaguRamsvikViking FK2009  Isak IdlandÅlgård Fotbalklubb2008              
MikkelJegleim FjeldeStaal Jørpeland2009  Leander Eie JakobsenFiskå IF2008              
PeterDalehaugMidtbygdens2009  ArneSkrettingland-HaarrVarhaug IL2009              
SondreBakken Hundvåg Fk 2009  EliahDebeshundvåg2008              
Vitor FelixLytskjoldViking FK2009  NoahOftedalÅlgård Fotballklubb2008              
JasperIdsøeViking FK2009  MadsSkrettingVarhaug il 2008              
                        
                        
GRUPPE 3                       
LukasOmreViking2008  GRUPPE 4                 
Lukas ManuelHellandVoll IL2008  Daniel GjengedalKnudsenMadla IL2008              
Ola VadlaAnfindsenViking2008  MartinClementsenMadla2008             
Per RønnebergBjergaViking2008  MartonMoiVardeneset BK2008              
SivertOftedalÅlgård FK2008  Marton StavEggeVardeneset BK2008              
OlaMelhusViking2008  NicolaiThorebyVardeneset Ballklubb2008              
Adrian JunkerAsbjørnsenHinna Fotball2008  HenrikVestbøVidar FK2008              
CasperHenriksen AaseViking FK2008  OlafSøylandVoll IL2008              
EmilTorgersenÅlgård fotballklubb2008  Sondre BryplassVBK2008              
Even OlsenKlepp2008  TheoThorsheim Strøm Sunde IL2008              
Fredrik LøvstuhagenSætherViking2008  Theodor SHålandVidar FK.2008              
KalleSande-Brodersenviking2008  Theodor SiegelCarlsenSK Jarl2008              
EmilRolandÅlgård FK2009  TrymHafsø SomaMadla IL2008              
Eliah Debeshundvåg2009  Noah BergeHakinMadla il2009              
BastianØdegård Moi NilsenHundvåg 2008  HermanT. BrynieVBK2008              
                        
GRUPPE 5     GRUPPE 6                 
Niklas JrValsethVaulen2007  Iben RobertsenMadla2007              
Noah AugustThoresenHundvåg2007  JonasLeirvåg VaageVarhaug2007              
Robin BoreHusebøHundvåg fotball2007  Kasper BarkaBrautKlepp IL2007              
SANDER SælandVBK2007  KristianBjørnsgaardHInna 2007              
ThomasKulsrudVBK2007  Ludvig HogstadJohannessenHinna FK2007              
ThomasRiisHundvåg FK2007  Magnus SkredeJohansenVBK2007              
TinusTønnessenVardeneset BK2007  Mikal SolemEllingsenVardeneset BK2007              
Ulrik Røisland Hundvåg 2007  BenjaminVigrestadKlepp IL.2007              
AntonMoiVoll il2007  BjørnarBrunesKlepp il2007              
BenjaminBergeVoll IL2007  ElliotStaklandHundvåg2007              
Gjermund UlfengHinna FK2007  GabrielRehmanklepp2007              
VetleKvermeVollil2007                    
MartinMellemstrand Torsteinbø Vidar FK2007  VictoriaWilhelmsenTeam Viking / Madla2008              
                        
                        
                        
GRUPPE 7                       
FilipLindangerSola2006  GRUPPE 8                 
Isak AlsakerRogdeSola2006  MatteusGarvikViking / Hinna2007              
JohanVagleVarhaug IL2006  Adrian Grødem Sjursen Bogafjell I.L2007              
LinneaOlausson TveitÅlgård/team Viking2006  AironasNemanysÅlgård fk2007              
MikkelEgelandKLEPP IL2006  AndreasLie-StrandVidar2007              
Sander RohdeSoldalVardeneset BK2006  EmbrikHenriksenViking2007              
Thea GustadMyklebustSandnes Ulf2006  Erik  EliasIngebrethsenMadla IL2007              
Ørjan FuruløkkenVamråkEgersund2006  Patryk EliasZelazoViking FK2007              
SebastianGiljeÅlgård FK2007  SanderDahleVaulen2007              
AllanRenbergViking2007  SondreTveitenVarhaug IL2007              
AndreasKjærland-HagaAustrått / Viking UG2007  Torkel IversenViking fk2007              
MarkusNorenesRennesøy FK2007  Jacob NordboMiddelthonviking2007              
NoahGrønnevikRennesøy FK2007  JonatanRasmussenAustrått / Viking UG2007              
      LeonNord-Varhaug RomvigVarhaug IL2007              
      LucasRoland Ålgård FK2007              
      Marton SøylandKlepp2007              
      AndreasNilsenVidar2007              
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift