Disse ble valgt på årsmøte

Stian Eikesdal skal lede fotballstyret de neste to årene, mens Frode Utvik overtar etter Leif Idar Langelandsvik i håndballstyret. Line Bratthammer var ikke på valg som leder i Avd. Barn.

Bilde; Frode Utvik, ny leder i håndballstyret.

Kjersti kobsen ble ny nestleder etter Ynskje W. Kaldheim som har hatt vervet de siste 4 årene. Om lag 40 personer ble valgt inn i ulike styrer, utvalg og noen går igjen i flere posisjoner.

Her er komplett oversikt over alle styrevalgte.

Hovedstyret:

Leder: Hallgeir Broen Ny, 1 år

Nestleder: Kjersti Jakobsen Ny, 2 år

Styremedlem: Hans Eike Gjenvalg, 1 år

Styremedlem: Heidi L. Hillesland Ny, 2 år

Styremedlem: Nils W. Krogh Gjenvalg, 2 år

St.medlem avd. barn: Line Bratthammer Ikke på valg

St.medlem Fotball: Stian Eikesdal Ny, 2 år

St.medlem Håndball:Frode UtvikNy, 2 år

St.medlem anlegg: ingen

Varamedlem barn: Åse N. Larsen Ny, 2 år

Varamedlem fotball: Gørill Kleppa Gjenvalg, 2 år

Varamedlem håndball:

Varamedlem: Lise Lotte Austevik Ny, 2 år

Kontrollkomite:

Leder: Steinar Hetland Gjenvalg, 1 år

Medlem Inger UtvikNy, 2 år

Varamedlem: Odd Henry Dahle Ikke på valg

Varamedlem: Hans Haukås, ny 2 år

Representanter til Karmøy Idrettsråd, særkrets- og forbundsting:

Hovedstyret og avdelingsstyrene gis fullmakt til å oppnevne representanter.

Anleggsutvalg:

Leder:

Medlem: Per Haavik Ny, 1 år

Medlem: Einar A. Utvik Ny, 1 år

Medlem: Tommy Conesa Ny, 1 år

Medlem: Bjørn Egil Apeland Ny, 1 år

Daglig leder tiltrer utvalget

Arkiv- og diplomkomite:

Leder/ arkivar: Leiv Magne Nordnes Gjenvalg, 1 år

De respektive avdelingsstyrene skal oppnevne en representant til komiteen.


Fotballavdelingen:

Leder: Stian Eikesdal *Ny, 2 år

Nestleder: Gørill Kleppa Gjenvalg, 1 år

Sekretær:

Sp.leder barn: John VidarHevrøy Gjenvalg, 1 år

Sp.leder ungdom: Sverre Hebnes Gjenvalg, 2 år

Sp.leder senior: Stian Eikesdal *Ikke på valg

Styremedlem: Stian Thime SkeieIkke på valg

Styremedlem :Lene Cecilie OlsenNy, 2 år

Styremedlem: Olaug Espeland Gjenvalg, 1 år

Styremedlem : Zia Kazemi Ny, 2 år

*) fungerer i flere verv i styret.

Avdeling Barn (Idrettsskolen):

Leder: Line Bratthammer ikke på valg

Nestleder: Åse Larsen Ny, 2 år

Sekretær: Morten Frette Ny, 1 år

Sportslig leder: Ole Andreas Haddeland Ny, 2 år

Håndballavdelingen:

Leder: Frode Utvik* Ny, 2 år

Nestleder:

Sekretær:

Sp.leder barn: Elin Matland ikke på valg

Sp.leder ungdom: Hanne Broshaug Ny, 2 år

Sp.leder senior: Frode Utvik* Ny, 2 år

Styremedlem: Frank Sande Gjenvalg, 1 år

Styremedlem:Tor Sigfred Engedal Gjenvalg, 1 år

Styremedlem: Per Ejnar Thomsen Gjenvalg, 1 år

Styremedlem: Geir Arne Olsen Ny, 2 år

Styremedlem: May Bodil Møgster Ny, 2 år

*) fungerer i flere verv i styret.

Innstillingskomite for ny innstillingskomite er hovedstyret.

Innstillingskomité:

Leder: Johan Stensen Gjenvalg

Medlem: Leif Idar Langelandsvik Ny 2 år

Medlem: Hovedstyret oppnevner Ny 1 år

Varamedlem: Hovedstyret oppnevner Ny 1 år

Støtt oss med Grasrotandelen

Oppgi organisasjonsnummer: 971 346 612

https://www.norsk-tipping.no/grasrotandelen

En spennende og engasjerende fotballcup for gutter og
jenter i alderen 6-11 år, på Avaldsnes Idrettssenter 6.-7. april 2019.
Meld på ditt lag ved å trykke på linken
https://gasnoravaldsnes.cups.nu

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift