Besøk våre lagsider

MAN
15.04
17:00-18:30
Tastaveden Kunstgress
06.05 18:30 Aarbakkebanen Bryne 9er A B
Bryne 1 - Viking J13-1 -
08.05 18:30 Vardeneset Kunstgress 1 9er A Modenabanen B
Vardeneset 2 - Viking J13-2 -
13.05 17:00 Tastaveden Kunstgress H
Viking J13-1 - Brodd 1 -
13.05 18:30 Tastaveden Kunstgress H
Viking J13-2 - Ålgård 2 -
20.05 17:00 Tananger kunstgress 2 B
Havørn 1 - Viking J13-2 -
28.10 18:30 Tastaveden Kunstgress H  
Viking J13-2 - Randaberg 2 -  
21.10 19:00 NSE-banen Midjord kunstgras 9er A B  
Brodd 2 - Viking J13-2 -  
14.10 18:30 Tastaveden Kunstgress H  
Viking J13-2 - Rennesøy 2 -  
14.10 18:30 B&G-banen, Egersund B  
Egersunds 1 - Viking J13-1 -  
07.10 17:00 Tastaveden Kunstgress H  
Viking J13-1 - Hinna Fotball 1 -  
30.09 18:30 Tastaveden Kunstgress H  
Viking J13-1 - Sandnes Ulf 1 -  
30.09 17:00 Knudamyra kunstgress 2 B  
Forus og Gausel 2 - Viking J13-2 -  
23.09 18:30 Tastaveden Kunstgress H  
Viking J13-2 - Havørn 1 -  
23.09 18:30 Sentralidrettsanlegget B  
Klepp 1 - Viking J13-1 -  
16.09 18:30 Solås kunstgressbane B  
Ålgård 2 - Viking J13-2 -  
16.09 17:00 Tastaveden Kunstgress H  
Viking J13-1 - Randaberg 1 -  
09.09 18:30 Tastaveden Kunstgress H  
Viking J13-2 - Vardeneset 2 -  
08.09 19:00 NSE-banen Midjord kunstgras 7er B B  
Brodd 1 - Viking J13-1 -  
02.09 18:30 Mosterøy kunstgressbane 9er B  
Mastra 1 - Viking J13-2 -  
02.09 18:30 Tastaveden Kunstgress H  
Viking J13-1 - Bryne 1 -  
26.08 18:30 Tastaveden Kunstgress H  
Viking J13-1 - Egersunds 1 -  
26.08 17:00 Tastaveden Kunstgress H  
Viking J13-2 - Mastra 1 -  
19.08 17:00 Goa Kunstgress B  
Randaberg 2 - Viking J13-2 -  
18.06 18:30 NSE Banen - Hinna 9er A B  
Hinna Fotball 1 - Viking J13-1 -  
14.06 17:00 Tastaveden Kunstgress H  
Viking J13-2 - Brodd 2 -  
03.06 18:30 Hovedbane 2 9er A B  
Sandnes Ulf 1 - Viking J13-1 -  
03.06 17:00 Rennesøy Fotballbane B  
Rennesøy 2 - Viking J13-2 -  
27.05 18:30 Tastaveden Kunstgress H  
Viking J13-1 - Klepp 1 -  
27.05 17:00 Tastaveden Kunstgress H  
Viking J13-2 - Forus og Gausel 2 -  
20.05 17:00 Tananger kunstgress 2 B  
Havørn 1 - Viking J13-2 -  
20.05 17:00 Randaberg Kunstgress 9er A B  
Randaberg 1 - Viking J13-1 -  
13.05 18:30 Tastaveden Kunstgress H  
Viking J13-2 - Ålgård 2 -  
13.05 17:00 Tastaveden Kunstgress H  
Viking J13-1 - Brodd 1 -  
08.05 18:30 Vardeneset Kunstgress 1 9er A Modenabanen B  
Vardeneset 2 - Viking J13-2 -  
06.05 18:30 Aarbakkebanen Bryne 9er A B  
Bryne 1 - Viking J13-1 -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift