Besøk våre lagsider

05.05 13:00 Sakkestad (kunst) H
Haugar Jenter 14 år - Trio/Halsnøy -
08.05 18:30 Torvastad 2 (Gras) H
Haugar Jenter 14 år - Torvastad #1 -
08.05 18:30 Prestegardsskogen kunstgras B
Trott #1 - Haugar Jenter 14 år -
15.05 17:00 Avaldsnes 3 B
Avaldsnes #1 - Haugar Jenter 14 år -
22.05 18:30 Sakkestad (kunst) H
Haugar Jenter 14 år - Nord J-2005-1 -
09.04 19:00 Gymnasbane 7 H  
Haugar Jenter 14 år - Bremnes IL #1 3 - 2  
24.03 15:40 Zinken Finale Eidesmoen H  
Haugar Jenter 14 år - Nord J-2005-1 4 - 0  
24.03 10:40 Zinken Tyssedal H  
Haugar Jenter 14 år - Haugar #2 2 - 0  
23.03 17:10 Zinken Tyssedal B  
Harding IL - Haugar Jenter 14 år 0 - 5  
23.03 11:20 Zinken Tyssedal B  
Trio/Halsnøy - Haugar Jenter 14 år 1 - 2  
21.10 18:30 Nysæter Kunstgress B  
Solid Il - Haugar Jenter 14 år -  
16.10 17:00 Sakkestad (kunst) H  
Haugar Jenter 14 år - Nord J-2005-1 -  
02.10 17:00 Avaldsnes 3 B  
Avaldsnes #1 - Haugar Jenter 14 år -  
25.09 18:30 Prestegardsskogen kunstgras B  
Trott #1 - Haugar Jenter 14 år -  
22.09 13:00 Sakkestad (kunst) H  
Haugar Jenter 14 år - Trio/Halsnøy -  
11.09 18:30 Sakkestad (kunst) H  
Haugar Jenter 14 år - Solid Il -  
04.09 17:00 Nord nye Kunst B  
Nord J-2005-1 - Haugar Jenter 14 år -  
28.08 17:00 Sakkestad (kunst) H  
Haugar Jenter 14 år - Avaldsnes #1 -  
16.06 13:00 Sakkestad (kunst) H  
Haugar Jenter 14 år - Trott #1 -  
16.06 13:00 Sakkestad Kunstgress H  
Haugar Jenter 14 år - Torvastad #1 -  
01.06 13:00 Kvednabekkjen B  
Trio/Halsnøy - Haugar Jenter 14 år -  
29.05 18:30 Nysæter Kunstgress B  
Solid Il - Haugar Jenter 14 år -  
22.05 18:30 Sakkestad (kunst) H  
Haugar Jenter 14 år - Nord J-2005-1 -  
15.05 17:00 Avaldsnes 3 B  
Avaldsnes #1 - Haugar Jenter 14 år -  
08.05 18:30 Prestegardsskogen kunstgras B  
Trott #1 - Haugar Jenter 14 år -  
08.05 18:30 Torvastad 2 (Gras) H  
Haugar Jenter 14 år - Torvastad #1 -  
05.05 13:00 Sakkestad (kunst) H  
Haugar Jenter 14 år - Trio/Halsnøy -  
09.04 19:00 Gymnasbane 7 H  
Haugar Jenter 14 år - Bremnes IL #1 3 - 2  
24.03 15:40 Zinken Finale Eidesmoen H  
Haugar Jenter 14 år - Nord J-2005-1 4 - 0  
24.03 10:40 Zinken Tyssedal H  
Haugar Jenter 14 år - Haugar #2 2 - 0  
23.03 17:10 Zinken Tyssedal B  
Harding IL - Haugar Jenter 14 år 0 - 5  
23.03 11:20 Zinken Tyssedal B  
Trio/Halsnøy - Haugar Jenter 14 år 1 - 2  
23.03 08:50 Zinken Eidesmoen H  
Haugar Jenter 14 år - Nord J-2005-1 1 - 0  
22.03 20:10 Zinken Eidesmoen B  
Odda - Haugar Jenter 14 år 0 - 1  
20.03 17:00 Åsebøen Kunstgress B  
Kopervik Jenter 2005 (1) - Haugar Jenter 14 år 4 - 1  
19.03 17:30 Gymnasbane 7 H  
Haugar Jenter 14 år - Haugar #2 7 - 1  
13.03 19:30 Sakkestad (kunst) H  
Haugar Jenter 14 år - Åkra IL #1 5 - 0  
08.03 18:00 Sakkestad (kunst) H  
Haugar Jenter 14 år - Trott #1 9 - 0  
19.02 17:30 Gymnasbane 7 B  
Haugar #2 - Haugar Jenter 14 år 2 - 9  
12.02 17:45 Gymnasbane 7 H  
Haugar Jenter 14 år - Torvastad #1 2 - 2  
06.02 17:30 Avaldsnes B  
Kopervik Jenter 2005 (1) - Haugar Jenter 14 år 2 - 3  
17.01 18:00 Frakkagjerd kunst B  
Stegaberg IL Stegaberg/Skjold - Haugar Jenter 14 år 0 - 6  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Agnes I 14 15 2 1
Andrea Hagland P 14 5
Anna A 14 4 1
Celine L 14 5 1 3
Eivor K 14 14 3 2
Eline H. W 14 13 8 10
Ellinor V 14 4
Emilie Ellingsen T 14 6 2
Emilie Høyland S 14 8 1 2
Emma Gardsteig L 14 15 1 1
Gerd Helene Gjerde H 14 15 3
Karoline Marie S 14 11 3 5
Katrine J 14 6
Lana A 14 9 3 2
Libe H. B 13 15 10 10
Madeline D 13 15 4 1
Marte Almås A 14 5 1
Nina N 14 15 2
Sunniva E 13 15 8 17
Thea Hammer T 14 12 1
Vilde H 14 6
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift