Besøk våre lagsider

TIR
23.04
19:00-20:30
Haugarhallen
TOR
25.04
20:30-22:00
Haugarhallen
26.04 19:00 Sakkestad (kunst) H
Haugar A-Lag - Sauda -
06.05 19:00 Rubbestadneset kunstgras B
Rubbestadneset - Haugar A-Lag -
10.05 19:00 Sakkestad (kunst) B
Nord #1 - Nord -
16.05 19:00 Storhall Karmøy B
SK Vedavåg Karmøy #1 - Haugar A-Lag -
31.05 19:00 Sakkestad (kunst) H
Haugar A-Lag - Hemmingstad -
08.04 20:00 Skudenes Kunstgress B  
SUIL #1 - Haugar A-Lag 0 - 4  
05.04 19:00 Sakkestad (kunst) H  
Haugar A-Lag - Stegaberg IL Herrer 1 - 0  
23.03 15:30 Sakkestad (kunst) H  
Haugar A-Lag - Østsiden Askøy 6 - 1  
14.03 20:00 Sakkestad (kunst) H  
Haugar A-Lag - Skjold IL #1 2 - 3  
22.02 18:30 Prestegardskogen B  
Trott Trott 2 - Haugar A-Lag 2 - 6  
09.11 14:00 Sakkestad (kunst) H  
Haugar A-Lag - Vats 94/Skjoldar -  
05.11 19:00 Åsebøen Kunstgress B  
Kopervik B-Lag Herrer - Haugar A-Lag -  
01.11 19:00 Sakkestad (kunst) H  
Haugar A-Lag - Avaldsnes #1 -  
28.10 19:00 Djervbanen B  
Djerv 1919 - Haugar A-Lag -  
18.10 19:00 Sakkestad (kunst) B  
Etne IL #1 - Etne IL -  
14.10 19:00 SR-Bank stadion Ølen B  
Ølen - Haugar A-Lag -  
03.10 19:00 Gymnasbane 7 B  
Hemmingstad - Haugar A-Lag -  
27.09 19:00 Sakkestad (kunst) H  
Haugar A-Lag - SK Vedavåg Karmøy #1 -  
19.09 19:00 Nord Nye Kunstgress H  
Nord - Nord #1 -  
13.09 19:00 Sakkestad (kunst) B  
Rubbestadnes 5 divisjon - Rubbestadnes Menn Senior A -  
03.09 19:00 Sauda stadion B  
Sauda - Haugar A-Lag -  
30.08 19:00 Sakkestad (kunst) H  
Haugar A-Lag - SUIL #1 -  
26.08 19:00 Frakkagjerd gress B  
Stegaberg IL Herrer - Haugar A-Lag -  
16.08 19:00 Vats stadion B  
Vats 94/Skjoldar - Haugar A-Lag -  
05.07 19:00 Sakkestad (kunst) H  
Haugar A-Lag - Kopervik B-Lag Herrer -  
27.06 19:00 Avaldsnes B  
Avaldsnes #1 - Haugar A-Lag -  
17.06 20:00 H  
Haugar A-Lag - Djerv 1919 -  
11.06 19:00 Etne Stadion H  
Etne IL - Etne IL #1 -  
07.06 19:00 Sakkestad (kunst) H  
Haugar A-Lag - Ølen -  
31.05 19:00 Sakkestad (kunst) H  
Haugar A-Lag - Hemmingstad -  
16.05 19:00 Storhall Karmøy B  
SK Vedavåg Karmøy #1 - Haugar A-Lag -  
10.05 19:00 Sakkestad (kunst) B  
Nord #1 - Nord -  
06.05 19:00 Rubbestadneset kunstgras B  
Rubbestadneset - Haugar A-Lag -  
26.04 19:00 Sakkestad (kunst) H  
Haugar A-Lag - Sauda -  
08.04 20:00 Skudenes Kunstgress B  
SUIL #1 - Haugar A-Lag 0 - 4  
05.04 19:00 Sakkestad (kunst) H  
Haugar A-Lag - Stegaberg IL Herrer 1 - 0  
23.03 15:30 Sakkestad (kunst) H  
Haugar A-Lag - Østsiden Askøy 6 - 1  
14.03 20:00 Sakkestad (kunst) H  
Haugar A-Lag - Skjold IL #1 2 - 3  
22.02 18:30 Prestegardskogen B  
Trott Trott 2 - Haugar A-Lag 2 - 6  
14.02 20:00 Sakkestad (kunst) H  
Haugar A-Lag - FKH G19 2 - 5  
07.02 19:00 Åsebøen Kunstgress B  
Kopervik A-Lag Herrer - Haugar A-Lag 6 - 2  
31.01 20:00 Avaldsnes H  
Haugar A-Lag - Avaldsnes #1 6 - 2  
23.01 19:00 Sakkestad (kunst) H  
Haugar A-Lag - Djerv 1919 #1 6 - 0  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Alan Regy R 33 3
Alexander Kvalevaag S 34 2
Andreas R M 27 4 2
Anel H 24 3 2
Einar Ask G 19 3
Futsum M 26 4
Henning Andre N 25 3
Johan Veland Kjellesvik 22 1
Kai Kornbrekk U 29 2
Kent Michael B 36 4
Kristian L 26 1
Leif Kristian T 27 4
Mats R 27 1
Muhamed H 24 2
Rachan Gem M 19 2
Rune L 37 4 1
Rune S 38 3
Steffen D 24 1
Vetle B 24 4
Øystein N 19 3
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift