Besøk våre lagsider

24.04 19:00 Valle Hovin kunstgress 3 7er 2 H
Vålerenga G10 Warriors - Ullern 1 -
02.05 19:00 Røa kunstgress 2 7er C B
Røa Allstars - Vålerenga G10 Warriors -
08.05 19:00 Valle Hovin kunstgress 3 7er 2 H
Vålerenga G10 Warriors - Lyn 5 -
15.05 19:00 Korsvoll kunstgress 7er B
Korsvoll Ivrig 2010 - Vålerenga G10 Warriors -
22.05 19:00 Valle Hovin kunstgress 3 7er 2 H
Vålerenga G10 Warriors - Frigg Blå -
24.04 19:00 Valle Hovin kunstgress 3 7er 2 H  
Vålerenga G10 Warriors - Ullern 1 -  
11.04 19:00 B  
Bærum Jong - Vålerenga G10 Warriors -  
03.04 19:00 Valle Hovin kunstgress 3 7er 2 H  
Vålerenga G10 Warriors - Huk Rød -  
17.03 11:30 Ammerudhallen B  
Grorud - Vålerenga G7 WARRIORS -  
17.03 10:30 Ammerudhallen H  
Vålerenga G7 WARRIORS - Hasle-Løren -  
09.10 19:00 Valle Hovin kunstgress 3 7er 2 H  
Vålerenga G10 Warriors - Ullern 5 -  
25.09 19:00 Frogner kunstgress 7er B B  
Frigg Blå - Vålerenga G10 Warriors -  
18.09 19:00 Valle Hovin kunstgress 3 7er 2 H  
Vålerenga G10 Warriors - Korsvoll Ivrig 2010 -  
10.09 18:00 Kringsjå kunstg. 3 7er C B  
Lyn 5 - Vålerenga G10 Warriors -  
04.09 19:00 Valle Hovin kunstgress 3 7er 2 H  
Vålerenga G10 Warriors - Røa Allstars -  
01.09 17:00 Ullern kunstgress 2 7er A B  
Ullern 1 - Vålerenga G10 Warriors -  
21.08 19:00 H  
Vålerenga G10 Warriors - Bærum Jong -  
18.06 19:00 Bygdøhus 7er A B  
Huk Rød - Vålerenga G10 Warriors -  
09.06 17:30 Ullern kunstgress 2 7er A B  
Ullern 5 - Vålerenga G10 Warriors -  
22.05 19:00 Valle Hovin kunstgress 3 7er 2 H  
Vålerenga G10 Warriors - Frigg Blå -  
15.05 19:00 Korsvoll kunstgress 7er B  
Korsvoll Ivrig 2010 - Vålerenga G10 Warriors -  
08.05 19:00 Valle Hovin kunstgress 3 7er 2 H  
Vålerenga G10 Warriors - Lyn 5 -  
02.05 19:00 Røa kunstgress 2 7er C B  
Røa Allstars - Vålerenga G10 Warriors -  
24.04 19:00 Valle Hovin kunstgress 3 7er 2 H  
Vålerenga G10 Warriors - Ullern 1 -  
11.04 19:00 B  
Bærum Jong - Vålerenga G10 Warriors -  
03.04 19:00 Valle Hovin kunstgress 3 7er 2 H  
Vålerenga G10 Warriors - Huk Rød -  
17.03 11:30 Ammerudhallen B  
Grorud - Vålerenga G7 WARRIORS -  
17.03 10:30 Ammerudhallen H  
Vålerenga G7 WARRIORS - Hasle-Løren -  
02.03 14:30 Ammerudhallen H  
Vålerenga G7 WARRIORS - Årvoll 4 -  
02.03 14:00 Ammerudhallen H  
Vålerenga G7 WARRIORS - Sagene -  
03.02 11:00 Ammerudhallen B  
Lyn - Vålerenga G7 WARRIORS -  
03.02 10:00 Ammerudhallen H  
Vålerenga G7 WARRIORS - Lille Tøyen -  
20.01 18:00 Ammerudhallen B  
Korsvoll 2 - Vålerenga G7 WARRIORS -  
20.01 17:00 Ammerudhallen H  
Vålerenga G7 WARRIORS - Koll -  
12.01 13:30 Ammerudhallen B  
Kjelsås 2 - Vålerenga G7 WARRIORS -  
12.01 13:00 Ammerudhallen B  
Hasle-Løren - Vålerenga G7 WARRIORS -  
16.12 17:00 Ammerudhallen B  
Årvoll 4 - Vålerenga G7 WARRIORS -  
16.12 16:00 Ammerudhallen H  
Vålerenga G7 WARRIORS - Grorud -  
01.12 10:00 Ammerudhallen B  
Sagene - Vålerenga G7 WARRIORS -  
01.12 09:00 Ammerudhallen H  
Vålerenga G7 WARRIORS - Lyn -  
18.11 18:00 Ammerudhallen B  
Lille Tøyen - Vålerenga G7 WARRIORS -  
18.11 17:00 Ammerudhallen H  
Vålerenga G7 WARRIORS - Korsvoll 2 -  
04.11 12:30 Ammerudhallen B  
Koll - Vålerenga G7 WARRIORS -  
04.11 11:30 Ammerudhallen H  
Vålerenga G7 WARRIORS - Kjelsås 2 -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift