Besøk våre lagsider

01.05 19:00 Valle Hovin kunstgress 3 7er 3 H
Vålerenga G10 Mesterne - Ready 8 -
05.05 19:00 Høybråten kg 5er B
Høybr/Stovn G10 1 - Vålerenga G10 Mesterne 2 -
12.05 17:00 Kringsjå kunstg. 3 7er A B
Lyn 1 - Vålerenga G10 Mesterne -
15.05 19:00 Valle Hovin kunstgress 3 7er 3 H
Vålerenga G10 Mesterne - Korsvoll Gremino -
15.05 19:00 Valle Gress 5'er B H
Vålerenga G10 Mesterne 2 - Bygdø Monolitten 1 -
23.04 18:00 Sandvika 7er kunstgr. B  
Bærum Blomholm 3 - Vålerenga G10 Mesterne -  
11.04 19:00 Monolitten 5er B  
Bygdø Monolitten 5 - Vålerenga G10 Mesterne 2 -  
10.04 19:00 Valle Hovin kunstgress 3 7er 3 H  
Vålerenga G10 Mesterne - Huk Hvit -  
07.04 19:00 Løren kunstgress 5er A B  
Hasle-Løren Rød - Vålerenga G10 Mesterne 2 -  
20.10 17:00 Valle Gress 5'er B H  
Vålerenga G10 Mesterne 2 - Forward Ørn -  
16.10 19:00 Valle Hovin kunstgress 3 7er 3 H  
Vålerenga G10 Mesterne - Bygdø Monolitten 6 -  
13.10 16:00 Høybråten kg 5er B  
Høybr/Stovn G10 2 - Vålerenga G10 Mesterne 2 -  
09.10 19:00 RSM Billingstad 7er B  
Billingstad Blues - Vålerenga G10 Mesterne -  
25.09 19:00 Valle Hovin kunstgress 3 7er 3 H  
Vålerenga G10 Mesterne - Ullern 3 -  
25.09 18:00 Valle Gress 5'er B H  
Vålerenga G10 Mesterne 2 - Veitvet 2 -  
22.09 17:00 Korsvoll kunstgress 7er B  
Korsvoll Gremino - Vålerenga G10 Mesterne -  
19.09 19:00 Monolitten 5er B  
Bygdø Monolitten 1 - Vålerenga G10 Mesterne 2 -  
11.09 19:00 Valle Hovin kunstgress 3 7er 3 H  
Vålerenga G10 Mesterne - Lyn 1 -  
05.09 19:00 Valle Gress 5'er B H  
Vålerenga G10 Mesterne 2 - Høybr/Stovn G10 1 -  
03.09 19:00 Gressbanen kunstgress 2 7er B B  
Ready 8 - Vålerenga G10 Mesterne -  
28.08 19:00 Valle Hovin kunstgress 3 7er 3 H  
Vålerenga G10 Mesterne - Bærum Blomholm 3 -  
22.08 19:00 Valle Gress 5'er B H  
Vålerenga G10 Mesterne 2 - Bygdø Monolitten 5 -  
20.08 19:00 Bygdøhus 7er A B  
Huk Hvit - Vålerenga G10 Mesterne -  
20.06 18:00 Valle Gress 5'er B H  
Vålerenga G10 Mesterne 2 - Hasle-Løren Rød -  
16.06 19:00 Kampen skole 7er 5er A B  
Forward Ørn - Vålerenga G10 Mesterne 2 -  
16.06 17:00 Ferd stadion 7er C (Bygdøy) B  
Bygdø Monolitten 6 - Vålerenga G10 Mesterne -  
05.06 19:00 Valle Hovin kunstgress 3 7er 3 H  
Vålerenga G10 Mesterne - Billingstad Blues -  
05.06 19:00 Valle Gress 5'er B H  
Vålerenga G10 Mesterne 2 - Høybr/Stovn G10 2 -  
23.05 18:00 Ullern kunstgress 2 7er A B  
Ullern 3 - Vålerenga G10 Mesterne -  
22.05 19:00 Veitvet kunstgr. 5er D B  
Veitvet 2 - Vålerenga G10 Mesterne 2 -  
15.05 19:00 Valle Hovin kunstgress 3 7er 3 H  
Vålerenga G10 Mesterne - Korsvoll Gremino -  
15.05 19:00 Valle Gress 5'er B H  
Vålerenga G10 Mesterne 2 - Bygdø Monolitten 1 -  
12.05 17:00 Kringsjå kunstg. 3 7er A B  
Lyn 1 - Vålerenga G10 Mesterne -  
05.05 19:00 Høybråten kg 5er B  
Høybr/Stovn G10 1 - Vålerenga G10 Mesterne 2 -  
01.05 19:00 Valle Hovin kunstgress 3 7er 3 H  
Vålerenga G10 Mesterne - Ready 8 -  
23.04 18:00 Sandvika 7er kunstgr. B  
Bærum Blomholm 3 - Vålerenga G10 Mesterne -  
11.04 19:00 Monolitten 5er B  
Bygdø Monolitten 5 - Vålerenga G10 Mesterne 2 -  
10.04 19:00 Valle Hovin kunstgress 3 7er 3 H  
Vålerenga G10 Mesterne - Huk Hvit -  
07.04 19:00 Løren kunstgress 5er A B  
Hasle-Løren Rød - Vålerenga G10 Mesterne 2 -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift