Besøk våre lagsider

21.03 20:00 Sakkestad (kunst) H
Haugar Jenter 14 år - Torvastad #1 -
22.03 18:30 Zinken Eidesmoen H
Haugar Jenter 14 år - Odda -
22.03 21:00 Zinken Eidesmoen B
Nord J-2005-1 - Haugar Jenter 14 år -
23.03 10:30 Zinken Tyssedal B
Harding IL - Haugar Jenter 14 år -
23.03 15:30 Zinken Eidesmoen H
Haugar Jenter 14 år - Trio/Halsnøy -
19.03 17:30 Gymnasbane 7 B  
Haugar #1 - Haugar Jenter 14 år 7 - 1  
05.03 17:30 Gymnasbane 7 H  
Haugar Jenter 14 år - Torvastad #1 3 - 2  
20.02 17:30 Åkra Kunst B  
Åkra IL #1 - Haugar Jenter 14 år 2 - 2  
19.02 17:30 Gymnasbane 7 H  
Haugar Jenter 14 år - Haugar #1 2 - 9  
29.01 17:00 Avaldsnes kunst B  
Kopervik Jenter 2005 (1) - Haugar Jenter 14 år 8 - 1  
30.10 18:30 Etne Kunstgras H  
Etne IL J14 - Etne IL #1 -  
23.10 18:30 Sakkestad (kunst) H  
Haugar Jenter 14 år - Stegaberg IL Stegaberg/Skjold -  
14.10 18:30 Tysværvåg kunstgress B  
Falkeid J14 / J15 - Haugar Jenter 14 år -  
30.09 18:30 Avaldsnes 5 B  
Avaldsnes #1 - Haugar Jenter 14 år -  
27.09 17:00 Sakkestad (kunst) H  
Haugar Jenter 14 år - Åkra IL #1 -  
19.09 17:00 Torvastad 3 kunstgras B  
Torvastad #1 - Haugar Jenter 14 år -  
15.09 15:00 Sakkestad (kunst) H  
Haugar Jenter 14 år - Vindafjord Il -  
02.09 18:30 Skjold Stadion 1 B  
IL Skjoldar #1 - Haugar Jenter 14 år -  
30.08 17:30 Sakkestad (kunst) H  
Haugar Jenter 14 år - SUIL #1 -  
21.08 17:00 Grinde Kunstgress A-1 B  
Skjold IL f.05/06 - 1 - Haugar Jenter 14 år -  
19.06 17:00 Sakkestad (kunst) H  
Haugar Jenter 14 år - Kolnes IL J 2005 -  
19.06 17:00 Sakkestad (kunst) H  
Haugar Jenter 14 år - Kolnes IL J 2005 -  
12.06 18:30 Sakkestad (kunst) H  
Haugar Jenter 14 år - Etne IL #1 -  
05.06 18:30 Frakkagjerd kunst B  
Stegaberg IL Stegaberg/Skjold - Haugar Jenter 14 år -  
27.05 18:30 Sakkestad (kunst) B H  
Haugar Jenter 14 år - Falkeid J14 / J15 -  
20.05 17:00 Sakkestad (kunst) B H  
Haugar Jenter 14 år - Avaldsnes #1 -  
13.05 18:30 Åkra Kunst B  
Åkra IL #1 - Haugar Jenter 14 år -  
06.05 17:00 Sakkestad (kunst) H  
Haugar Jenter 14 år - Torvastad #1 -  
03.05 18:00 Vikedal kunstgress B  
Vindafjord Il - Haugar Jenter 14 år -  
24.04 18:30 Sakkestad (kunst) H  
Haugar Jenter 14 år - IL Skjoldar #1 -  
10.04 18:30 Skudenes kunstgress B  
SUIL #1 - Haugar Jenter 14 år -  
10.04 18:30 Skudenes kunstgress B  
SUIL - Haugar Jenter 14 år -  
03.04 18:30 Sakkestad (kunst) H  
Haugar Jenter 14 år - Skjold IL f.05/06 - 1 -  
27.03 17:00 Kolnes (kunstgress) B H  
Haugar Jenter 14 år - Kolnes IL J 2005 -  
23.03 15:30 Zinken Eidesmoen H  
Haugar Jenter 14 år - Trio/Halsnøy -  
23.03 10:30 Zinken Tyssedal B  
Harding IL - Haugar Jenter 14 år -  
22.03 21:00 Zinken Eidesmoen B  
Nord J-2005-1 - Haugar Jenter 14 år -  
22.03 18:30 Zinken Eidesmoen H  
Haugar Jenter 14 år - Odda -  
21.03 20:00 Sakkestad (kunst) H  
Haugar Jenter 14 år - Torvastad #1 -  
19.03 17:30 Gymnasbane 7 B  
Haugar #1 - Haugar Jenter 14 år 7 - 1  
05.03 17:30 Gymnasbane 7 H  
Haugar Jenter 14 år - Torvastad #1 3 - 2  
20.02 17:30 Åkra Kunst B  
Åkra IL #1 - Haugar Jenter 14 år 2 - 2  
19.02 17:30 Gymnasbane 7 H  
Haugar Jenter 14 år - Haugar #1 2 - 9  
29.01 17:00 Avaldsnes B  
Avaldsnes #1 - Haugar Jenter 14 år 8 - 1  
29.01 17:00 Avaldsnes kunst B  
Kopervik Jenter 2005 (1) - Haugar Jenter 14 år 8 - 1  
15.01 18:00 Gymnasbane 7 H  
Haugar Jenter 14 år - Trott #1 3 - 3  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Adele E 14 6
Andrea Hagland P 14 2
Anna A 14 2 1
Camilla Hadland P 14 5
Celine L 14 2 1 1
Eline H. W 14 1 1
Ellinor V 14 4 1
Emma Gardsteig L 14 3
Gerd Helene Gjerde H 14 1 3
Hedvig S 14 6 1
Ingrid P 14 6 2
Ingrid Emilie S 14 6
Johanne Karine S 14 6
Julia S 14 6
Julia Laura B 14 1 1
Kaia F 14 3
Karoline Marie S 14 2 2
Katrine J 14 6 1
Mai Helene R 14 3
Malin Linløkken T 14 4 1
Marte Almås A 14 3 1
Sunniva E 13 1 1
Synnøve R 14 5
Thea Hammer T 14 3
Vera D 14 6
Vilde H 14 6
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift