Besøk våre lagsider

27.04 11:00 Fossemyra 1C H
Kvernbit G11 Ulv - Åsane Jerv -
27.04 12:05 Fossemyra 1C H
Kvernbit G11 Bjørn - Eikanger Stjerne -
27.04 13:10 Fossemyra 1C H
Kvernbit G11 Rev - Åsane Rev -
30.04 17:15 Åstveit Idrettspark 1 7er D B
Tertnes Hvit Ravn - Kvernbit G11 Ulv -
30.04 17:15 Stemmemyren Småbane 7er B
Varegg Blå - Kvernbit G11 Rev -
28.03 17:30 Klubbhus H  
IL Kvernbit Gutter 11 år - Klubbhus -  
21.03 18:00 Fossemyra 1A H  
IL Kvernbit Gutter 11 år - Brann -  
17.03 16:30 Fossemyra 1 9er B langs H  
IL Kvernbit Gutter 11 år - Bjarg -  
17.03 16:30 Fossemyra 1A H  
IL Kvernbit Gutter 11 år - Nordsiden -  
17.03 15:00 Fossemyra 1A H  
IL Kvernbit Gutter 11 år - Skogsvåg -  
02.11 11:00 Fossemyra 1C H  
Kvernbit G11 Rev - Tertnes PSG -  
29.10 18:20 Fossemyra 1C H  
Kvernbit G11 Bjørn - Lindås Rød -  
29.10 17:15 Fossemyra 1C H  
Kvernbit G11 Ulv - Vaksdal G2008 -  
22.10 17:15 Garnes kunstgress 7er A B  
Arna-Bjørnar GARNES 2 - Kvernbit G11 Ulv -  
22.10 17:15 Salhus Kunstgress 7er A B  
Bergen Nord Salhus - Kvernbit G11 Rev -  
22.10 17:15 Austrheim stadion 7er B B  
Austrheim Brunsnegle - Kvernbit G11 Bjørn -  
19.10 11:00 Fossemyra 1C H  
Kvernbit G11 Rev - Eidsvåg Ildkule -  
15.10 18:20 Fossemyra 1C H  
Kvernbit G11 Bjørn - Nordhordland Alvidra -  
15.10 17:15 Fossemyra 1C H  
Kvernbit G11 Ulv - Bergen Nord Tellevik -  
01.10 17:15 B  
Arna-Bjørnar GARNES 1 - Kvernbit G11 Bjørn -  
24.09 17:15 Knarvik minibane 7er B  
Nordhordland Knarvik - Kvernbit G11 Ulv -  
24.09 17:15 Manger kunstgress 7er A B  
Radøy FK Blå - Kvernbit G11 Rev -  
24.09 17:15 Fossemyra 1C H  
Kvernbit G11 Bjørn - Bergen Nord M Blå -  
17.09 18:20 Fossemyra 1C H  
Kvernbit G11 Rev - Sandviken Fløyen -  
17.09 17:15 Fossemyra 1C H  
Kvernbit G11 Ulv - Nordre Holsnøy 2 -  
10.09 17:15 Austmarka Kunstgras 7er A B  
Radøy FK Raud - Kvernbit G11 Ulv -  
10.09 17:15 Åstveit Idrettspark 2 7er B B  
Tertnes Barcelona - Kvernbit G11 Rev -  
10.09 17:15 Breimyra idrettsplass 7er A B  
Flaktveit Flaggermus - Kvernbit G11 Bjørn -  
07.09 11:00 Fossemyra 1C H  
Kvernbit G11 Rev - Varegg Blå -  
03.09 18:20 Fossemyra 1C H  
Kvernbit G11 Bjørn - Hovding Hvit -  
03.09 17:15 Fossemyra 1C H  
Kvernbit G11 Ulv - Tertnes Hvit Ravn -  
31.08 11:00 Ostereidet Idrettspark 7er A B  
Eikanger Stjerne - Kvernbit G11 Bjørn -  
27.08 17:15 Rolland 7er B B  
Åsane Jerv - Kvernbit G11 Ulv -  
27.08 17:15 Rolland 7er A B  
Åsane Rev - Kvernbit G11 Rev -  
20.08 17:15 Vaksdal idrettsplass 7er A B  
Vaksdal G2008 - Kvernbit G11 Ulv -  
20.08 17:15 Åstveit Idrettspark 1 7er A B  
Tertnes PSG - Kvernbit G11 Rev -  
20.08 17:15 Lindås kunstgress 7er A B  
Lindås Rød - Kvernbit G11 Bjørn -  
18.06 17:30 Fossamyra 1B H  
IL Kvernbit Gutter 11 år - Austrheim Brunsnegle -  
18.06 17:15 Fossemyra 1C H  
Kvernbit G11 Rev - Bergen Nord Salhus -  
11.06 17:15 Fossemyra 1C H  
Kvernbit G11 Ulv - Arna-Bjørnar GARNES 2 -  
06.06 19:00 Tellevikbanen 7er B  
Bergen Nord Tellevik - Kvernbit G11 Ulv -  
04.06 17:15 Eidsvåg idrettsplass 7er A B  
Eidsvåg Ildkule - Kvernbit G11 Rev -  
04.06 17:15 Alversund Skule 7er B  
Nordhordland Alvidra - Kvernbit G11 Bjørn -  
28.05 17:15 H  
Kvernbit G11 Bjørn - Arna-Bjørnar GARNES 1 -  
26.05 15:05 Fossemyra 1C H  
Kvernbit G11 Rev - Radøy FK Blå -  
26.05 14:00 Fossemyra 1C H  
Kvernbit G11 Ulv - Nordhordland Knarvik -  
26.05 14:00 Marikollen 7er B B  
Bergen Nord M Blå - Kvernbit G11 Bjørn -  
14.05 18:20 Stemmemyren Småbane 7er B  
Sandviken Fløyen - Kvernbit G11 Rev -  
12.05 11:00 Leirdalen Idrettsanlegg 7er B B  
Nordre Holsnøy 2 - Kvernbit G11 Ulv -  
11.05 12:05 Fossemyra 1C H  
Kvernbit G11 Rev - Tertnes Barcelona -  
11.05 11:00 Fossemyra 1C H  
Kvernbit G11 Bjørn - Flaktveit Flaggermus -  
07.05 17:15 Fossemyra 1C H  
Kvernbit G11 Ulv - Radøy FK Raud -  
30.04 17:15 Åstveit Idrettspark 1 7er D B  
Tertnes Hvit Ravn - Kvernbit G11 Ulv -  
30.04 17:15 Stemmemyren Småbane 7er B  
Varegg Blå - Kvernbit G11 Rev -  
30.04 17:15 Leikvang Kunstgress 7er A B  
Hovding Hvit - Kvernbit G11 Bjørn -  
27.04 13:10 Fossemyra 1C H  
Kvernbit G11 Rev - Åsane Rev -  
27.04 12:05 Fossemyra 1C H  
Kvernbit G11 Bjørn - Eikanger Stjerne -  
27.04 11:00 Fossemyra 1C H  
Kvernbit G11 Ulv - Åsane Jerv -  
28.03 17:30 Klubbhus H  
IL Kvernbit Gutter 11 år - Klubbhus -  
21.03 18:00 Fossemyra 1A H  
IL Kvernbit Gutter 11 år - Brann -  
17.03 16:30 Fossemyra 1 9er B langs H  
IL Kvernbit Gutter 11 år - Bjarg -  
17.03 16:30 Fossemyra 1A H  
IL Kvernbit Gutter 11 år - Nordsiden -  
17.03 15:00 Fossemyra 1A H  
IL Kvernbit Gutter 11 år - Skogsvåg -  
14.03 17:15 Fossemyra 1A H  
IL Kvernbit Gutter 11 år - NBK -  
10.02 16:30 Fossemyra 1A H  
IL Kvernbit Gutter 11 år - Olsvik -  
10.02 16:30 Fossemyra 1C H  
IL Kvernbit Gutter 11 år - Nordsiden Askøy Rød -  
10.02 15:00 Fossemyra 1A H  
IL Kvernbit Gutter 11 år - Nordsiden Askøy -  
13.01 17:00 Fossemyra 1A H  
IL Kvernbit Gutter 11 år - Nest Sotra -  
06.01 17:00 Fossemyra 1A H  
IL Kvernbit Gutter 11 år - Skogsvåg -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift