Besøk våre lagsider

MAN
20.05
18:00-19:30
KGB2
Ivrigtrening
27.05 19:10 Tonsenhagen kunstgress 7er B B
Årvoll Gul - Vålerenga G11 Kings -
03.06 19:10 Valle Hovin kunstgress 3 7er 3 H
Vålerenga G11 Kings - Grei A Blå -
11.06 19:10 Valle Hovin gress 7er 2 H
Vålerenga G11 Kings - Oppsal 4 -
19.08 19:10 Caltexløkka 7er B B
Lille Tøyen 1 - Vålerenga G11 Kings -
26.08 19:10 Valle Hovin kunstgress 3 7er 3 H
Vålerenga G11 Kings - Rommen 1 -
20.05 19:10 H  
Vålerenga G11 Kings - Ellingsrud 1 -  
13.05 19:10 Valle Hovin gress 7er 2 H  
Vålerenga G11 Kings - Høybr/Stovn G11 1 -  
06.05 19:10 Humleby kunstgr. 7er B  
Romsås Rød - Vålerenga G11 Kings -  
30.04 19:10 Valle Hovin kunstgress 3 7er 3 H  
Vålerenga G11 Kings - Hasle-Løren 2 -  
24.04 19:05 Rommensletta kg. 7er A B  
Rommen 1 - Vålerenga G11 Kings -  
15.10 18:55 Grei kunstgress 7er A B  
Grei A Blå - Vålerenga G11 Kings -  
07.10 19:10 Valle Hovin kunstgress 3 7er 3 H  
Vålerenga G11 Kings - Årvoll Gul -  
23.09 18:55 B  
Ellingsrud 1 - Vålerenga G11 Kings -  
17.09 19:10 Høybråten kg 7er B  
Høybr/Stovn G11 1 - Vålerenga G11 Kings -  
09.09 18:55 Valle Hovin gress 7er 2 H  
Vålerenga G11 Kings - Romsås Rød -  
02.09 19:10 Løren kunstgress 7er C B  
Hasle-Løren 2 - Vålerenga G11 Kings -  
26.08 19:10 Valle Hovin kunstgress 3 7er 3 H  
Vålerenga G11 Kings - Rommen 1 -  
19.08 19:10 Caltexløkka 7er B B  
Lille Tøyen 1 - Vålerenga G11 Kings -  
11.06 19:10 Valle Hovin gress 7er 2 H  
Vålerenga G11 Kings - Oppsal 4 -  
03.06 19:10 Valle Hovin kunstgress 3 7er 3 H  
Vålerenga G11 Kings - Grei A Blå -  
27.05 19:10 Tonsenhagen kunstgress 7er B B  
Årvoll Gul - Vålerenga G11 Kings -  
20.05 19:10 H  
Vålerenga G11 Kings - Ellingsrud 1 -  
13.05 19:10 Valle Hovin gress 7er 2 H  
Vålerenga G11 Kings - Høybr/Stovn G11 1 -  
06.05 19:10 Humleby kunstgr. 7er B  
Romsås Rød - Vålerenga G11 Kings -  
30.04 19:10 Valle Hovin kunstgress 3 7er 3 H  
Vålerenga G11 Kings - Hasle-Løren 2 -  
24.04 19:05 Rommensletta kg. 7er A B  
Rommen 1 - Vålerenga G11 Kings -  
09.04 19:10 Valle Hovin kunstgress 3 7er 3 H  
Vålerenga G11 Kings - Lille Tøyen 1 -  
03.04 19:10 Trasop kunstgress 7er B  
Oppsal 4 - Vålerenga G11 Kings -  
17.03 10:30 Oppsal Arena 3 H  
Vålerenga G08 Kings - Grei 2 -  
17.03 10:00 Oppsal Arena 3 B  
Frigg - Vålerenga G08 Kings -  
24.02 17:30 Oppsal Arena 3 H  
Vålerenga G08 Kings - Bygdø Monolitten -  
24.02 16:30 Oppsal Arena 3 B  
Lyn - Vålerenga G08 Kings -  
02.02 11:00 Oppsal Arena 3 H  
Vålerenga G08 Kings - Try -  
27.01 17:30 Oppsal Arena 3 B  
Oppsal 4 - Vålerenga G08 Kings -  
27.01 16:30 Oppsal Arena 3 H  
Vålerenga G08 Kings - Ljan -  
06.01 11:30 Oppsal Arena 3 B  
Grei 2 - Vålerenga G08 Kings -  
06.01 10:30 Oppsal Arena 3 B  
Klemetsrud - Vålerenga G08 Kings -  
16.12 18:30 Oppsal Arena 3 B  
Bygdø Monolitten - Vålerenga G08 Kings -  
16.12 17:30 Oppsal Arena 3 H  
Vålerenga G08 Kings - Frigg -  
24.11 12:00 Oppsal Arena 3 H  
Vålerenga G08 Kings - Lyn -  
04.11 18:30 Oppsal Arena 3 H  
Vålerenga G08 Kings - Oppsal 4 -  
04.11 18:00 Oppsal Arena 3 B  
Try - Vålerenga G08 Kings -  
21.10 12:00 Oppsal Arena 3 H  
Vålerenga G08 Kings - Klemetsrud -  
21.10 11:00 Oppsal Arena 3 B  
Ljan - Vålerenga G08 Kings -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Adrian Johansen F 11 10
Alfred N 11 10
Emil S 11 10
Iver Røise F 11 10
Luca Gustav M 11 10
Mahad Ali A 11 10
Mirza H 11 10
Ola S. A 11 10
Sebastian Harona Darboe Nordli 11 10
Sebastian Rossby B 11 10
Sigurd F 11 10
Suber Ibrahim M 11 10
Tobias Emblem Nysted 11 10
Vilmer Berg S 11 10
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift