Besøk våre lagsider

FRE
24.05
16:00-17:30
Vågsbygd idrettsplass FUS C+D (1/2 bane)
27.05 18:00 Vågsbygd idrettsplass FUS (1/1 bane) H
Våg J13-1 - Mandalskameratene -
12.06 19:15 Vågsbygd idrettsplass FUS (1/1 bane) H
Våg J13-1 - Flekkefjord 1 -
17.06 18:00 Eramet Kvinesdal kunstgress B
Kvinesdal - Våg J13-1 -
25.05 10:30 Macron Arena Hellemyr kunstgress B  
Vigør - Våg J13-1 3 - 3  
21.05 18:00 Uenes kunstgress B  
Flekkefjord 2 - Våg J13-1 -  
14.05 16:45 Moseidmoen +Bankkunstgress B  
Vindbjart 1 - Våg J13-1 0 - 1  
10.05 17:30 Vågsbygd idrettsplass FUS (1/1 bane) H  
Våg J13-1 - Donn 1 3 - 2  
30.04 17:15 Prestheia Kunstgress B  
Gimletroll 2 - Våg J13-1 4 - 0  
17.06 18:00 Eramet Kvinesdal kunstgress B  
Kvinesdal - Våg J13-1 -  
12.06 19:15 Vågsbygd idrettsplass FUS (1/1 bane) H  
Våg J13-1 - Flekkefjord 1 -  
27.05 18:00 Vågsbygd idrettsplass FUS (1/1 bane) H  
Våg J13-1 - Mandalskameratene -  
25.05 10:30 Macron Arena Hellemyr kunstgress B  
Vigør - Våg J13-1 3 - 3  
21.05 18:00 Uenes kunstgress B  
Flekkefjord 2 - Våg J13-1 -  
14.05 16:45 Moseidmoen +Bankkunstgress B  
Vindbjart 1 - Våg J13-1 0 - 1  
10.05 17:30 Vågsbygd idrettsplass FUS (1/1 bane) H  
Våg J13-1 - Donn 1 3 - 2  
30.04 17:15 Prestheia Kunstgress B  
Gimletroll 2 - Våg J13-1 4 - 0  
26.04 17:30 Vågsbygd idrettsplass FUS (1/1 bane) H  
Våg J13-1 - Søgne 2 - 4  
10.04 18:00 Lyngdal kunstgress FIBO banen B  
Lyngdal IL #1 - Våg J13-1 4 - 6  
03.04 20:00 Vågsbygd idrettsplass FUS (1/1 bane) H  
Våg J13-1 - Fløy-Flekkerøy 7 - 1  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Agnes B 12 3
Amanda E 13 4 1 3
Anniken P 12 4
Berglind Osk S 13 2
Bleona R 13 6
Celine Liene F 13 3
Eline D 3 3
Fillippa G. H 13 3
Hannah Elisabeth Skårdal J 13 3
Henriette K 13 5
Ida Marie L 12 4
Ingeborg B 12 3 1 3
Lilly V 12 4
Lucia R 13 2
Madeleine Tetlie A 13 3
Marielle B 13 3
Marte Jensen B 12 3
Mina Rødbotten T 13 3
Nora D 13 3
Olivia L 13 3 1
Sofia Rojas-Cervellino 13 2
Sofie L 13 5
Ulla B 12 2
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift