Besøk våre lagsider

MAN
20.05
17:00-18:00
ONS
22.05
17:00-18:00
23.05 17:00 Frakkagjerd kunstgress B
Stegaberg 2 - Falkeid Gutter 10 år -
27.05 17:00 Falkeid Kunstgras A1 B
Djerv 1919 #2 - Djerv 1919 G10 Lag 2 -
05.06 19:00 Åsebøem Minigress B
Kopervik 3 - Falkeid Gutter 10 år -
12.06 17:00 Falkeid Kunstgras A1 H
Falkeid G10 1 - Nord G-2009-1 -
15.06 14:00 Etnecup gress 11 H
Falkeid Gutter 10 år - Haugar #7 -
15.05 17:00 Falkeid Kunstgras A1 H  
Falkeid Gutter 10 år - SUIL #2 13 - 6  
15.05 17:00 Tysværvåg Kunstgress 9er A H  
Falkeid Gutter 10 år - Skudnes G10-2 -  
08.05 17:00 Falkeid Kunstgras A1 H  
Falkeid Gutter 10 år - Haugar #2 15 - 6  
30.04 17:30 B  
Kolnes IL G 2009-1 - Falkeid Gutter 10 år 7 - 16  
10.04 17:00 Kunstgress A1 H  
Falkeid Gutter 10 år - Skjold IL #2 2 - 7  
02.10 18:00 B  
Nord 1 - Falkeid G10 1 -  
25.09 18:00 H  
Falkeid G10 1 - Kopervik 3 -  
18.09 18:00 B  
Djerv 1919 #2 - Djerv 1919 G10 Lag 2 -  
18.09 18:00 B  
Djerv 1919 2 - Falkeid G10 1 -  
11.09 18:00 H  
Falkeid G10 1 - Stegaberg 2 -  
04.09 18:00 B  
Skudenes 2 - Falkeid G10 1 -  
28.08 18:00 B  
Haugar 2 - Falkeid G10 1 -  
21.08 18:00 H  
Falkeid G10 1 - Kolnes 1 -  
15.06 14:00 Etnecup gress 11 H  
Falkeid Gutter 10 år - Haugar #7 -  
12.06 17:00 Falkeid Kunstgras A1 H  
Falkeid G10 1 - Nord G-2009-1 -  
05.06 19:00 Åsebøem Minigress B  
Kopervik 3 - Falkeid Gutter 10 år -  
27.05 17:00 Falkeid Kunstgras A1 B  
Djerv 1919 #2 - Djerv 1919 G10 Lag 2 -  
23.05 17:00 Frakkagjerd kunstgress B  
Stegaberg 2 - Falkeid Gutter 10 år -  
15.05 17:00 Falkeid Kunstgras A1 H  
Falkeid Gutter 10 år - SUIL #2 13 - 6  
15.05 17:00 Tysværvåg Kunstgress 9er A H  
Falkeid Gutter 10 år - Skudnes G10-2 -  
08.05 17:00 Falkeid Kunstgras A1 H  
Falkeid Gutter 10 år - Haugar #2 15 - 6  
30.04 17:30 B  
Kolnes IL G 2009-1 - Falkeid Gutter 10 år 7 - 16  
10.04 17:00 Kunstgress A1 H  
Falkeid Gutter 10 år - Skjold IL #2 2 - 7  
09.03 17:00 Vea Cup H  
Falkeid Gutter 10 år - Torvastad #1 4 - 0  
09.03 15:40 Storhall Karmøy Bane 4 H  
Falkeid Gutter 10 år - Djerv 1919 #3 1 - 0  
09.03 14:40 Vea Cup H  
Falkeid Gutter 10 år - Haugar #3 3 - 1  
06.03 17:00 Falkeid Kunstgras A1 H  
Falkeid Gutter 10 år - FIL G11 2 - 7  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Bjørn Modgeir K 10 2
Daniel Bjørkheim E 10 7
Heine R. L. H 10 6
Hilmar O 10 7 2
Jonas R 10 2
Jonas Luis I 10 7 16
Karsten B 10 7 7
Knut andre H 10 7 3
Mathias S 10 7 3
Mathias Ø 10 4
Ståle R M Gismarvik 10 6
Trym Elias W 10 7 3
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift