Treningsframmøte fram til veke 25

Legg ut treningsframmøte frå me starta fram til veke 25

Treningsframmøte

Her kjem oversikta over treningsframmøte.

Kamp borte mot Fitjar på onsdag

Møt på parkeringsplassen i Presten kl 18.15

Kamp mot Stord 01.03

Desse karane møter til kamp mot Stord torsdag

Treningsframmøte for veke 1-7

Legg no ut treningsframmøte fram til og med veke 7

Treningsframmøte Juli/Sept.

Her kjem treningsframmøte for perioden den siste veka i Juli og fram til haustferien.

Treningsframmøte for vårsesongen

Her kjem treningsframmøte for vårsesongen

Kampoppsett Dana cup

Kjekk gruppa me er komne i

Treningsframmøte April/Mai

Her kjem treningsframmøte for månadane April/Mai.

Fyrste seriekamp borte mot Odda

Onsdag 15.04 er det fyrste seriekampen for sesongen.

Besøk våre lagsider

MAN
15.04
18:00-19:30
Prestegardsskogen Kunstgras C
TIR
16.04
19:30-21:00
Prestegardsskogen Kunstgras C
TOR
18.04
19:30-21:00
Prestegardsskogen Kunstgras C
FRE
19.04
16:30-18:00
Prestagardsskogen Kunstgras B
24.04 19:00 Prestagardsskogen Kunstgras H
Trott G19 - Vard Haugesund 2 -
08.05 19:00 SR-Bank Stadion Ølen B
Ølen 1 - Trott G19 -
13.05 20:00 Olvondo Stadion B
Bremnes 2 - Trott G19 -
22.05 19:30 Prestagardsskogen Kunstgras H
Trott G19 - Haugar 1 -
03.06 20:00 Nysæter kunstgress B
Solid / Fitjar 1 - Trott G19 -
09.04 18:00 Kvednabekkjen B  
Trio 1 - Trott Gutter 19 år 0 - 1  
31.03 11:00 Haugesund Idrettspark 5 H  
Trott Gutter 19 år - Haugar 0 - 1  
30.03 14:00 Haugesund Idrettspark 6 H  
Trott Gutter 19 år - Djerv 1919 2 - 5  
30.03 12:00 Haugesund Idrettspark 5 B  
Nord - Trott Gutter 19 år 2 - 4  
30.03 10:00 Haugesund Idrettspark 2 H  
Trott Gutter 19 år - Kopervik 0 - 3  
30.10 19:00 Prestagardsskogen Kunstgras H  
Trott G19 - Skjold 1 -  
23.10 20:00 Langeland Kunstgrasbane B  
Stord 2 - Trott G19 -  
16.10 20:00 Prestagardsskogen Kunstgras H  
Trott G19 - Solid / Fitjar 1 -  
02.10 19:00 Sakkestad kunstgress B  
Haugar 1 - Trott G19 -  
25.09 20:00 Prestagardsskogen Kunstgras H  
Trott G19 - Bremnes 2 -  
18.09 19:00 Prestagardsskogen Kunstgras H  
Trott G19 - Ølen 1 -  
11.09 19:00 Gymnasbane 6 B  
Vard Haugesund 2 - Trott G19 -  
04.09 19:00 Prestagardsskogen Kunstgras H  
Trott G19 - Trio 1 -  
21.08 19:00 Grinde kunstgras B  
Skjold 1 - Trott G19 -  
12.06 20:00 Prestagardsskogen Kunstgras H  
Trott G19 - Stord 2 -  
03.06 20:00 Nysæter kunstgress B  
Solid / Fitjar 1 - Trott G19 -  
22.05 19:30 Prestagardsskogen Kunstgras H  
Trott G19 - Haugar 1 -  
13.05 20:00 Olvondo Stadion B  
Bremnes 2 - Trott G19 -  
08.05 19:00 SR-Bank Stadion Ølen B  
Ølen 1 - Trott G19 -  
24.04 19:00 Prestagardsskogen Kunstgras H  
Trott G19 - Vard Haugesund 2 -  
09.04 18:00 Kvednabekkjen B  
Trio 1 - Trott Gutter 19 år 0 - 1  
31.03 11:00 Haugesund Idrettspark 5 H  
Trott Gutter 19 år - Haugar 0 - 1  
30.03 14:00 Haugesund Idrettspark 6 H  
Trott Gutter 19 år - Djerv 1919 2 - 5  
30.03 12:00 Haugesund Idrettspark 5 B  
Nord - Trott Gutter 19 år 2 - 4  
30.03 10:00 Haugesund Idrettspark 2 H  
Trott Gutter 19 år - Kopervik 0 - 3  
20.03 20:00 Nysæter Kunstgras B  
Solid / Fitjar - Trott Gutter 19 år 5 - 1  
14.03 19:30 Vikahaugane Kunstgras B  
Stord - Trott Gutter 19 år 2 - 2  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Adrian Johan Lunde Stensletten 16 4 3
Andreas Østern Fadnes 19 2
Elias Alvsvåg 18 7 1
Felix Ask Tyse 17 5
Håkon Jünger Arnesen 17 6 1
Jakob Morvik 18 2 1
Jonas Aadland Vad 18 7
Jonas Brakedal Eide 18 1
Jonas Meyer Eldøy 17 6
Martin Halleraker 17 7
Matias Garatun 17 7
Mats Dale 17 7 1
Nikolai Mæland 16 6
Oliver Bruborg Falk 17 7
Oscar Vatle 18 4
Runar Tegle Karlsen 17 2
Sander Mellemstrand Veum 20 1
Sondre Engelsen Vrålid 17 4
Svein Herheim Junge 17 7 1
Tobias Pedersen 18 4
Torstein Vatna Bjørnbekk 18 6
Vegard Borrevik Eide 18 4 1
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift