Besøk våre lagsider

21.05 17:15 Fossemyra 1C H
Kvernbit G10 Saturn - Åsane Skarv Blå -
23.05 17:15 Alversund Skule 7er B
Nordhordland Alvidra - Kvernbit G10 Jupiter -
25.05 13:00 Marikollen 7er B B
Bergen Nord M Hvit - Kvernbit G10 Saturn -
27.05 17:30 Fossemyra 1C H
Kvernbit G10 Jupiter - Masfjord Matre -
01.06 11:00 Fossemyra 1C H
Kvernbit G10 Saturn - Austrheim Falk -
16.05 17:15 Fossemyra 1C H  
Kvernbit G10 Jupiter - Arna-Bjørnar YTRE ARNA -  
09.05 17:15 Austrheim stadion 7er B B  
Austrheim Tiger - Kvernbit G10 Jupiter -  
09.05 17:15 Fossemyra 1C H  
Kvernbit G10 Saturn - Lindås Rød -  
02.05 17:15 Fossemyra 1C H  
Kvernbit G10 Jupiter - Bergen Nord M Blå -  
02.05 17:15 Nordbygda idrettsanlegg 7er A B  
Masfjord 5-er - Kvernbit G10 Saturn -  
05.10 11:00 Fossemyra 1C H  
Kvernbit G10 Saturn - Radøy FK Galaxy -  
03.10 17:15 Fossemyra 1C H  
Kvernbit G10 Jupiter - Radøy FK Pheonix -  
26.09 17:15 Brekke idrettsplass 7er A B  
Masfjord Matre - Kvernbit G10 Jupiter -  
26.09 17:15 Austrheim stadion 7er B B  
Austrheim Falk - Kvernbit G10 Saturn -  
21.09 11:00 Fossemyra 1C H  
Kvernbit G10 Saturn - Bergen Nord M Hvit -  
19.09 17:15 Fossemyra 1C H  
Kvernbit G10 Jupiter - Nordhordland Alvidra -  
12.09 17:15 Ytre Arna Kunstgress 7er B B  
Arna-Bjørnar YTRE ARNA - Kvernbit G10 Jupiter -  
12.09 17:15 B  
Åsane Skarv Blå - Kvernbit G10 Saturn -  
05.09 17:15 Fossemyra 1C H  
Kvernbit G10 Jupiter - Austrheim Tiger -  
05.09 17:15 Lindås kunstgress 7er B B  
Lindås Rød - Kvernbit G10 Saturn -  
31.08 12:50 Marikollen 7er B B  
Bergen Nord M Blå - Kvernbit G10 Jupiter -  
29.08 17:15 Fossemyra 1C H  
Kvernbit G10 Saturn - Masfjord 5-er -  
24.08 11:00 Seim idrettsplass 7er A B  
Nordhordland NBK Seim - Kvernbit G10 Saturn -  
22.08 17:15 Fossemyra 1C H  
Kvernbit G10 Jupiter - Eikanger Brann -  
06.06 17:15 Manger kunstgress 7er A B  
Radøy FK Pheonix - Kvernbit G10 Jupiter -  
06.06 17:15 Hordabø kunstgress 7er B B  
Radøy FK Galaxy - Kvernbit G10 Saturn -  
01.06 11:00 Fossemyra 1C H  
Kvernbit G10 Saturn - Austrheim Falk -  
27.05 17:30 Fossemyra 1C H  
Kvernbit G10 Jupiter - Masfjord Matre -  
25.05 13:00 Marikollen 7er B B  
Bergen Nord M Hvit - Kvernbit G10 Saturn -  
23.05 17:15 Alversund Skule 7er B  
Nordhordland Alvidra - Kvernbit G10 Jupiter -  
21.05 17:15 Fossemyra 1C H  
Kvernbit G10 Saturn - Åsane Skarv Blå -  
16.05 17:15 Fossemyra 1C H  
Kvernbit G10 Jupiter - Arna-Bjørnar YTRE ARNA -  
09.05 17:15 Austrheim stadion 7er B B  
Austrheim Tiger - Kvernbit G10 Jupiter -  
09.05 17:15 Fossemyra 1C H  
Kvernbit G10 Saturn - Lindås Rød -  
02.05 17:15 Fossemyra 1C H  
Kvernbit G10 Jupiter - Bergen Nord M Blå -  
02.05 17:15 Nordbygda idrettsanlegg 7er A B  
Masfjord 5-er - Kvernbit G10 Saturn -  
25.04 17:15 Ostereidet Idrettspark 7er A B  
Eikanger Brann - Kvernbit G10 Jupiter -  
25.04 17:15 Fossemyra 1C H  
Kvernbit G10 Saturn - Nordhordland NBK Seim -  
13.12 18:00 Klubbhus H  
IL Kvernbit Gutter 10 år - Klubbhus -  
13.12 17:30 Fossemyra 1 9er B langs H  
IL Kvernbit Gutter 10 år - NBK -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift