Besøk våre lagsider

MAN
15.04
18:00-19:30
Prestagardsskogen Kunstgras A
TIR
16.04
19:00-20:30
Prestagardsskogen Kunstgras 7er
ONS
17.04
18:00-19:30
Prestegardsskogen Kunstgras C
FRE
19.04
16:30-18:00
Prestegardsskogen Kunstgras C
25.04 18:30 Prestagardsskogen Kunstgras H
Trott G16 - Sædalen -
01.05 12:00 Stemmemyren kunstgress B
Sandviken - Trott G16 -
02.05 20:00 Stemmemyren kunstgress B
Varegg - Trott G16 -
09.05 20:00 Prestagardsskogen Kunstgras H
Trott G16 - Østsiden-Askøy -
19.05 14:00 Prestagardsskogen Kunstgras H
Trott G16 - Skjergard -
04.04 18:30 Prestagardsskogen Kunstgras H  
Trott G16 - Vestsiden-Askøy 2 - 3  
24.03 18:00 Langeland B  
Stord G16-1 - Trott Gutter 16 år 4 - 3  
21.03 18:00 Prestagardsskogen Kunstgras B  
ST-damer - Trott Gutter 16 år 0 - 4  
17.03 14:00 Fjellsdalen idrettsplass B  
Bønes - Trott G16 3 - 4  
06.03 17:30 Prestagardsskogen Kunstgras H  
Trott Gutter 16 år - Bremnes G15 8 - 2  
22.06 15:00 Rolland B  
Åsane 2 - Trott G16 -  
13.06 20:00 Prestagardsskogen Kunstgras H  
Trott G16 - Austevoll -  
08.06 13:00 Stavollen idrettsplass 02 B  
Bjarg 1 - Trott G16 -  
30.05 14:00 Prestagardsskogen Kunstgras H  
Trott G16 - Sotra 2 -  
23.05 20:00 Lysekloster Framo Idrettspark B  
Lysekloster/Nore Neset - Trott G16 -  
19.05 14:00 Prestagardsskogen Kunstgras H  
Trott G16 - Skjergard -  
09.05 20:00 Prestagardsskogen Kunstgras H  
Trott G16 - Østsiden-Askøy -  
02.05 20:00 Stemmemyren kunstgress B  
Varegg - Trott G16 -  
01.05 12:00 Stemmemyren kunstgress B  
Sandviken - Trott G16 -  
25.04 18:30 Prestagardsskogen Kunstgras H  
Trott G16 - Sædalen -  
04.04 18:30 Prestagardsskogen Kunstgras H  
Trott G16 - Vestsiden-Askøy 2 - 3  
24.03 18:00 Langeland B  
Stord G16-1 - Trott Gutter 16 år 4 - 3  
21.03 18:00 Prestagardsskogen Kunstgras B  
ST-damer - Trott Gutter 16 år 0 - 4  
17.03 14:00 Fjellsdalen idrettsplass B  
Bønes - Trott G16 3 - 4  
06.03 17:30 Prestagardsskogen Kunstgras H  
Trott Gutter 16 år - Bremnes G15 8 - 2  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Adrian Folkestad 15 2
Adrian Johan Lunde Stensletten 16 5 12
Berge Presthaug 15 4
David Borgenvik Hansen 15 1
Eirik J Rasmussen Kleven 15 5
Emil Steinsbø 16 2
Emil Sætre 16 4
Godtfred Rüger 16 4
Hallvard Hansejordet 16 4
Hermann Hammer Aadland 15 3
Håkon Økland Wikdahl 15 2
Håvard Borrevik Eide 15 5 1
Jon Simon Dale Lekven 15 5 2
Lars Matre Bie 15 3
Lars Røssberg 16 5 1
Lars Atle Kvamme Nipen 15 2 2
Nikolai Mæland 16 5
Odin Andre Lunde Stensletten 14 4 3
Ole Hernes Kjøndal 15 1
Oskar Setre Skjønberg 15 5
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift