Besøk våre lagsider

24.04 20:00 Jarlabanen B
Jarl 1 - Sandnes Ulf G19-2 -
08.05 20:00 Kunstgressbanen H
Sandnes Ulf G19-2 - Klebe 2 7er -
15.05 20:00 Kunstgressbanen H
Sandnes Ulf G19-2 - Austrått 1 -
20.05 20:00 Ganddal gress B
Ganddal 2 - Sandnes Ulf G19-2 -
29.05 18:00 Kunstgressbanen H
Sandnes Ulf G19-2 - Stavanger 1 -
10.04 20:00 Kunstgressbanen H  
Sandnes Ulf G19-2 - Havørn 1 19 - 2  
01.04 20:00 Dysjalandshallen Kunstgress B  
Havdur 1 - Sandnes Ulf G19-2 6 - 1  
25.03 20:00 Kunstgressbanen H  
Sandnes Ulf G19-2 - Brodd 3 7er 11 - 5  
20.03 20:00 Sandved kunstgress B  
Sandved 1 - Sandnes Ulf G19-2 5 - 0  
10.03 15:30 Gandal IL B  
Gandal G19-2 - Sandnes Ulf G19-2 - Sandnes Ulf Junior 6 - 2  
30.10 20:00 NSE Banen - Hinna Stadion B  
Hinna 2 - Sandnes Ulf G19-2 -  
23.10 20:00 Kunstgressbanen H  
Sandnes Ulf G19-2 - Våganes 1 -  
16.10 20:00 SIF kunstgress 1 B  
Stavanger 1 - Sandnes Ulf G19-2 -  
30.09 20:00 Kunstgressbanen H  
Sandnes Ulf G19-2 - Ganddal 2 -  
25.09 20:00 Iglemyr kunstgress B  
Austrått 1 - Sandnes Ulf G19-2 -  
17.09 19:00 Sentralidrettsanlegget B  
Klebe 2 7er - Sandnes Ulf G19-2 -  
11.09 18:00 Kunstgressbanen H  
Sandnes Ulf G19-2 - Jarl 1 -  
04.09 20:00 Tananger stadion B  
Havørn 1 - Sandnes Ulf G19-2 -  
28.08 20:00 Kunstgressbanen H  
Sandnes Ulf G19-2 - Havdur 1 -  
19.08 20:00 NSE-banen Midjord kunstgras 9er A B  
Brodd 3 7er - Sandnes Ulf G19-2 -  
19.06 20:00 Kunstgressbanen H  
Sandnes Ulf G19-2 - Sandved 1 -  
12.06 20:00 Kunstgressbanen H  
Sandnes Ulf G19-2 - Hinna 2 -  
05.06 20:00 Våganes Kunstgress 1 B  
Våganes 1 - Sandnes Ulf G19-2 -  
29.05 18:00 Kunstgressbanen H  
Sandnes Ulf G19-2 - Stavanger 1 -  
20.05 20:00 Ganddal gress B  
Ganddal 2 - Sandnes Ulf G19-2 -  
15.05 20:00 Kunstgressbanen H  
Sandnes Ulf G19-2 - Austrått 1 -  
08.05 20:00 Kunstgressbanen H  
Sandnes Ulf G19-2 - Klebe 2 7er -  
24.04 20:00 Jarlabanen B  
Jarl 1 - Sandnes Ulf G19-2 -  
10.04 20:00 Kunstgressbanen H  
Sandnes Ulf G19-2 - Havørn 1 19 - 2  
01.04 20:00 Dysjalandshallen Kunstgress B  
Havdur 1 - Sandnes Ulf G19-2 6 - 1  
25.03 20:00 Kunstgressbanen H  
Sandnes Ulf G19-2 - Brodd 3 7er 11 - 5  
20.03 20:00 Sandved kunstgress B  
Sandved 1 - Sandnes Ulf G19-2 5 - 0  
10.03 15:30 Gandal IL B  
Gandal G19-2 - Sandnes Ulf G19-2 - Sandnes Ulf Junior 6 - 2  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift