Besøk våre lagsider

27.05 20:00 Knudamyra Kunstgress 1 H
Forus og Gausel 1 M 5 div - Klepp 2 -
06.06 19:00 Kåsen stadion B
Kåsen - Forus og Gausel 1 M 5 div -
13.06 20:00 Knudamyra Kunstgress 1 H
Forus og Gausel 1 M 5 div - Rosseland -
20.06 19:00 Sandved gress B
Sandved - Forus og Gausel 1 M 5 div -
26.08 19:00 Jørpeland kunstgress Hovedbane B
Staal Jørpeland 2 - Forus og Gausel 1 M 5 div -
23.05 20:00 Sentralidrettsanlegget B  
Klebe - Forus og Gausel 1 M 5 div -  
09.05 20:00 Knudamyra Kunstgress 1 H  
Forus og Gausel 1 M 5 div - Figgjo -  
06.05 20:00 NSE-banen Midjord kunstgras B  
Brodd 2 - Forus og Gausel 1 M 5 div -  
25.04 18:00 Knudamyra Kunstgress 1 H  
Forus og Gausel 1 M 5 div - Tjensvoll -  
18.03 20:00 Knudamyra Kunstgress 1 H  
Forus og Gausel IL A-Lag - sif -  
09.11 14:00 Knudamyra Kunstgress 1 H  
Forus og Gausel 1 M 5 div - Staal Jørpeland 2 -  
31.10 20:00 SIF kunstgress 1 B  
Siddis - Forus og Gausel 1 M 5 div -  
24.10 20:00 Knudamyra Kunstgress 1 H  
Forus og Gausel 1 M 5 div - Sandved -  
17.10 20:00 Rosselandbanen B  
Rosseland - Forus og Gausel 1 M 5 div -  
10.10 20:00 Knudamyra Kunstgress 1 H  
Forus og Gausel 1 M 5 div - Kåsen -  
07.10 20:00 Klepp stadion B  
Klepp 2 - Forus og Gausel 1 M 5 div -  
03.10 20:00 Knudamyra Kunstgress 1 H  
Forus og Gausel 1 M 5 div - Siddis -  
26.09 20:00 Knudamyra Kunstgress 1 H  
Forus og Gausel 1 M 5 div - Klebe -  
12.09 19:00 Figgjo stadion B  
Figgjo - Forus og Gausel 1 M 5 div -  
09.09 20:00 Knudamyra Kunstgress 1 H  
Forus og Gausel 1 M 5 div - Brodd 2 -  
29.08 20:00 Sørmarka Kunstgressbane B  
Tjensvoll - Forus og Gausel 1 M 5 div -  
26.08 19:00 Jørpeland kunstgress Hovedbane B  
Staal Jørpeland 2 - Forus og Gausel 1 M 5 div -  
20.06 19:00 Sandved gress B  
Sandved - Forus og Gausel 1 M 5 div -  
13.06 20:00 Knudamyra Kunstgress 1 H  
Forus og Gausel 1 M 5 div - Rosseland -  
06.06 19:00 Kåsen stadion B  
Kåsen - Forus og Gausel 1 M 5 div -  
27.05 20:00 Knudamyra Kunstgress 1 H  
Forus og Gausel 1 M 5 div - Klepp 2 -  
23.05 20:00 Sentralidrettsanlegget B  
Klebe - Forus og Gausel 1 M 5 div -  
09.05 20:00 Knudamyra Kunstgress 1 H  
Forus og Gausel 1 M 5 div - Figgjo -  
06.05 20:00 NSE-banen Midjord kunstgras B  
Brodd 2 - Forus og Gausel 1 M 5 div -  
25.04 18:00 Knudamyra Kunstgress 1 H  
Forus og Gausel 1 M 5 div - Tjensvoll -  
18.03 20:00 Knudamyra Kunstgress 1 H  
Forus og Gausel IL A-Lag - sif -  
28.02 19:00 hompen B  
Buøy IL #1 - Forus og Gausel IL A-Lag -  
10.02 20:00 Knudamyra Kunstgress 1 H  
Forus og Gausel IL A-Lag - Madla IL Herrer A-lag -  
26.01 11:00 Randaberg Arena B  
hinna a-lag - Forus og Gausel IL A-Lag -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift