Litt bilder fra G97/98 mot Finnøy

Program uke 20 for gutter 1997/98

Her er program og tropper for uke 20

NB! Kampen mot Vigrestad

Kampen mot Vigrestad på tirsdag går klokken 20.00, og ikke klokken 18.30 som jeg først skrev Beklager min feil Da blir oppmøte på Knudamyrå klokken 18.30 for spillerne Snakkes Lars

Klubb-TV

DanaCup 2012 G98

En liten film fra årets DanaCup

11.08.2012 / 21:56

Besøk våre lagsider

24.04 20:00 Knudamyra Kunstgress 1 H
Forus og Gausel G19-1 - Vidar 2 -
06.05 18:20 NSE-banen Midjord kunstgras B
Brodd 2 - Forus og Gausel G19-1 -
15.05 20:00 Knudamyra Kunstgress 1 H
Forus og Gausel G19-1 - Mastra 1 -
22.05 19:00 Tau kunstgress B
Midtbygdens 1 - Forus og Gausel G19-1 -
29.05 20:00 Knudamyra Kunstgress 1 H
Forus og Gausel G19-1 - Vardeneset 2 -
10.04 20:00 Knudamyra Kunstgress 1 H  
Forus og Gausel G19-1 - Stavanger 2 7er -  
03.04 19:00 Jørpeland kunstgress Hovedbane B  
Staal Jørpeland 2 - Forus og Gausel G19-1 -  
27.03 20:00 Knudamyra Kunstgress 1 H  
Forus og Gausel G19-1 - Viking 3 -  
18.03 20:00 Sørmarka Kunstgressbane B  
Tjensvoll 1 - Forus og Gausel G19-1 -  
14.02 20:00 Knudamyra Kunstgress 1 H  
Forus og Gausel IL Junior - Bogafjell Idrettslag Junior -  
30.10 18:15 KAPH Kvernabéu Hovedbane B  
Sunde 1 - Forus og Gausel G19-1 -  
23.10 20:00 Knudamyra Kunstgress 1 H  
Forus og Gausel G19-1 - Randaberg 2 7er -  
16.10 20:00 Vardeneset kunstgress 2 Helgø Meny banen B  
Vardeneset 2 - Forus og Gausel G19-1 -  
02.10 19:00 Knudamyra Kunstgress 1 H  
Forus og Gausel G19-1 - Midtbygdens 1 -  
25.09 20:00 Rennesøy Fotballbane B  
Mastra 1 - Forus og Gausel G19-1 -  
18.09 20:00 Knudamyra Kunstgress 1 H  
Forus og Gausel G19-1 - Brodd 2 -  
11.09 20:00 Kaph Banen Lassa B  
Vidar 2 - Forus og Gausel G19-1 -  
02.09 20:00 SIF kunstgress 2 B  
Stavanger 2 7er - Forus og Gausel G19-1 -  
28.08 19:00 Knudamyra Kunstgress 1 H  
Forus og Gausel G19-1 - Staal Jørpeland 2 -  
21.08 20:00 Knudamyra Kunstgress 7er B  
Viking 3 - Forus og Gausel G19-1 -  
19.06 20:00 Knudamyra Kunstgress 1 H  
Forus og Gausel G19-1 - Tjensvoll 1 -  
12.06 20:00 Knudamyra Kunstgress 1 H  
Forus og Gausel G19-1 - Sunde 1 -  
05.06 20:00 Randaberg VGS B  
Randaberg 2 7er - Forus og Gausel G19-1 -  
29.05 20:00 Knudamyra Kunstgress 1 H  
Forus og Gausel G19-1 - Vardeneset 2 -  
22.05 19:00 Tau kunstgress B  
Midtbygdens 1 - Forus og Gausel G19-1 -  
15.05 20:00 Knudamyra Kunstgress 1 H  
Forus og Gausel G19-1 - Mastra 1 -  
06.05 18:20 NSE-banen Midjord kunstgras B  
Brodd 2 - Forus og Gausel G19-1 -  
24.04 20:00 Knudamyra Kunstgress 1 H  
Forus og Gausel G19-1 - Vidar 2 -  
10.04 20:00 Knudamyra Kunstgress 1 H  
Forus og Gausel G19-1 - Stavanger 2 7er -  
03.04 19:00 Jørpeland kunstgress Hovedbane B  
Staal Jørpeland 2 - Forus og Gausel G19-1 -  
27.03 20:00 Knudamyra Kunstgress 1 H  
Forus og Gausel G19-1 - Viking 3 -  
18.03 20:00 Sørmarka Kunstgressbane B  
Tjensvoll 1 - Forus og Gausel G19-1 -  
14.02 20:00 Knudamyra Kunstgress 1 H  
Forus og Gausel IL Junior - Bogafjell Idrettslag Junior -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Andreas B 18 1
Christoffer Traa E 18 1
Daniel Waage Strømstad 19 1
Henrik B 18 1
jon s 19 1
Jonas F 18 1
Kevinas M 18 1
Lasse Dickhausen 18 1
Mathias A 18 1
Nathalie R. J 16 1
Njål Jensen 18 1
Sindre K 18 1
Søren S 18 1
Vebjørn H 18 1
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift