Besøk våre lagsider

MAN
18.03
17:00-18:30
Gymnasbane 2A
TIR
19.03
17:00-18:30
Gymnasbane 5A
TOR
21.03
17:00-18:30
Gymnasbane 2B
FRE
22.03
15:30-17:00
Djervhallen
25.03 18:30 Sauda stadion KG B
Sauda1 - Djerv 1919 G14-2 -
01.04 17:15 Djervbanen H
Djerv 1919 G14-2 - Stegaberg 1 -
08.04 18:30 Etne Kunstgras H
Djerv 1919 G14-2 - Etne IL #1 -
02.05 17:00 Djervbanen H
Djerv 1919 G14-2 - Vard Haugesund #2 -
06.05 18:30 Grinde kunstgras B
Skjold 1 - Djerv 1919 G14-2 -
18.03 18:30 Djervbanen H  
Djerv 1919 G14-2 - Suldal1 -  
11.03 18:30 Torvastad 3 kunstgras B  
Torvastad #1 - Djerv 1919 G14-2 2 - 7  
18.02 20:00 Gymnasbane 2 H  
Djerv 1919 Gutter 14 år - Vard Haugesund #1 1 - 6  
05.02 19:00 Ferkingstad Kunstgress B  
Åkra IL 1 og 2 - Djerv 1919 Gutter 14 år 2 - 6  
15.01 20:00 Djervbanen H  
Djerv 1919 Gutter 14 år - Haugar jenter 17 4 - 3  
28.10 18:30 Nord nye kunstgras B  
Nord 1 - Djerv 1919 G14-2 -  
21.10 18:30 Djervbanen H  
Djerv 1919 G14-2 - Vedavåg Karmøy 1 -  
14.10 18:30 Avaldsnes 3 B  
Avaldsnes 1 - Djerv 1919 G14-2 -  
30.09 18:30 Tysværvåg kunstgress B  
Falkeid 1 - Djerv 1919 G14-2 -  
23.09 18:30 Djervbanen H  
Djerv 1919 G14-2 - Skjold 1 -  
16.09 18:30 Gymnasbane 6 H  
Djerv 1919 G14-2 - Vard Haugesund #2 -  
13.09 18:00 Djervbanen B  
Etne IL #1 - Djerv 1919 G14-2 -  
02.09 18:30 Frakkagjerd Kunstgress B  
Stegaberg 1 - Djerv 1919 G14-2 -  
30.08 18:30 Djervbanen H  
Djerv 1919 G14-2 - Sauda 1 -  
19.08 18:30 Prestavikjo B  
Suldal 1 - Djerv 1919 G14-2 -  
12.06 18:30 Djervbanen H  
Djerv 1919 G14-2 - Torvastad 1 -  
06.06 17:00 Djervbanen H  
Djerv 1919 Gutter 14 år - Sveio 1 -  
03.06 18:00 Djervbanen H  
Djerv 1919 G14-2 - Nord 1 -  
27.05 18:30 Sletten Kunstgress H  
Djerv 1919 G14-2 - SK Vedavåg Karmøy #1 -  
20.05 18:30 Djervbanen H  
Djerv 1919 G14-2 - Avaldsnes 1 -  
15.05 18:30 Djervbanen H  
Djerv 1919 G14-2 - Falkeid 1 -  
06.05 18:30 Grinde kunstgras B  
Skjold 1 - Djerv 1919 G14-2 -  
02.05 17:00 Djervbanen H  
Djerv 1919 G14-2 - Vard Haugesund #2 -  
08.04 18:30 Etne Kunstgras H  
Djerv 1919 G14-2 - Etne IL #1 -  
01.04 17:15 Djervbanen H  
Djerv 1919 G14-2 - Stegaberg 1 -  
25.03 18:30 Sauda stadion KG B  
Sauda1 - Djerv 1919 G14-2 -  
18.03 18:30 Djervbanen H  
Djerv 1919 G14-2 - Suldal1 -  
11.03 18:30 Torvastad 3 kunstgras B  
Torvastad #1 - Djerv 1919 G14-2 2 - 7  
18.02 20:00 Gymnasbane 2 H  
Djerv 1919 Gutter 14 år - Vard Haugesund #1 1 - 6  
05.02 19:00 Ferkingstad Kunstgress B  
Åkra IL 1 og 2 - Djerv 1919 Gutter 14 år 2 - 6  
15.01 20:00 Djervbanen H  
Djerv 1919 Gutter 14 år - Haugar jenter 17 4 - 3  
13.12 17:30 Djervbanen H  
Djerv 1919 Gutter 14 år - Djerv 1919 #2 4 - 3  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Almar G 13 4 1
Bjørn Rezan Rønnevik 14 4
Bjørnar B 14 1
Dzan Tarik D 14 4 4
Dzan Tarik D 14 1 1
Emil H 14 4
Gracjan Sebastian P 15 2
Hans Emil Hagen B 14 4 2
Håvard H 13 4
John H 15 5 1
Jonas B 14 4 2
Leander S 14 3 4
Mathias H 14 4
Mathias Jensen O 14 1 1
Mats Hjalmar N 13 4
Morten Holden S 14 5 3
Patrik B 14 3 1
Sondre Dybvik E 12 1
Sune M 13 3
Tobias Schjønningsen 14 5 1
Torius Sætre Fjeld 14 5
Vetle A 14 4 1
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift