Kretsstafetten under O-landsleiren 12. august
Lag 1:
1. Lene Berg Hanssen, Byåsen IL
2. Mathias Vindal, Freidig
3. Oskar Spets Storhov, Freidig
4. Ragnhild Eide, Byåsen IL
Lag 2:
1. Vera Melkild (R), Freidig
2. Vegard Kittilsen, Freidig
3. Anders Haugskott (R), OL Trollelg
4. Marie Bakken Sørensen, Freidig
Lag 3:
1. Maria Ulseth Sylte (R), Freidig
2. Mats Eidsmo, Freidig
3. Simen Spets Storhov (R), Freidig
4. Malin Opøien, OL Trollelg
Lag 4:
1. Marte Lien Johnsen, Byåsen IL
2. Lars Sandstad, Freidig
3. Mathias Hermstad, Freidig
4. Andrine Viken, Byåsen IL
Lag 5:
1. Hedda Hoff Hagen, Byåsen IL
2. Jo Even Kolstad, Freidig
3. Petter Liabakk Eriksen, Byåsen IL
4. Anna Renolen, Wing OK
Lag 6:
1. Ingrid Wanvik Krogstadmo, Selbu OK
2. Kristian Fredrik Lynum, Freidig
3. Are Lodgaard, Byåsen IL
4. Solveig Sæternes, Byåsen IL
Lag 7:
1. Dina Reitan, Freidig
2. Alf Johan Folgerød, Freidig
3. Jonas Vindal, Wing OK
4. Ella Eriksen Kongsvik, Wing OK
Lag 8:
1. Martine Klock Fleten, Wing OK
2. Sivert Bellingmo, OL Gaula
3. Even Svegård Bye, Byåsen IL
4. Nora S. Utseth, Wing OK
Lag 9:
1. Marte Myhr Amundsen, Wing OK
2. Matias Nissen, Freidig
3. Hallvard Dahle, Wing OK
4.
(R) = Reserve
Øvrige reserver:
Jonas Grønli, Freidig
Andreas Helland Eriksen, Wing OK
Even Kjøsen Unsgård, IL Leik
Martin Grøntvedt Pedersen, Wing OK
UIrik Harsha Vasseljen Lundbo, Wing OK
Ludvig Williams Strømsnes, Malvik IL
Kenneth Kjelaas, Malvik IL
Øystein Moltumyr, Malvik IL
De guttene som ikke er satt opp på lag vil bli satt opp på mix-lag med løpere fra andre kretser så langt det lar seg gjøre og deretter på rene guttelag. Alle får løpe stafetten!
AXA-stafetten under O-ringen i Borås 18. juli
Lag 1:
1. Ragnhild Eide, Byåsen IL
2. Vegard Kittilsen, Freidig
3. Hedda Hoff Hagen, Byåsen IL
4. Mathias Vindal, Freidig
Lag 2:
1. Lene Berg Hanssen, Byåsen IL
2. Lars Sandstad, Freidig
3. Mari Eidsmo, Freidig
4. Mats Eidsmo, Freidig
Reserver:
D16: Vera Melkild, Freidig
H14: Petter Liabakk Eriksen, Byåsen IL
H16: Kristian Fredrik Lynum, Freidig
Vennlig hilsen UK i kretsen
Gøril Eide, Byåsen IL
Tomas Eidsmo, Freidig
Frode Haugskott, OL Trollelg
Postbeskrivelser: Hva viser postbeskrivelsen?
Prøv orientering på nett her!
Andre (mange) nyttige o-øvelser her.
Leder: Ingeborg Eide, 957 69 980, email byaseno.leder@gmail.com
Leder sportslig: Lene Berg Hanssen, 451 37 862, email byaseno.sportslig@gmail.com
Leder teknisk: Børge Leiren, 970 10 785, email byaseno.teknisk@gmail.com
(se ellers under fanen Info fra styret/Tillitsvalgte)